Gece kulübü Nişantaşı-Beşiktaş POPÜLER

Nişantaşı’ının Yeni Gizli Mekanı CarbonBirine, dar ve dolambaçlı bir koridordan geçerek giriliyor, diğerine bir buzdolabının arkasına gizlenmiş bir kapıdan. Bazısının dışarıda tabelası bile yok. Gecenin ilerleyen saatlerinde devreye giriyorlar. Aslında ilk örneği Emirgan Gizli kalsın olarak veriliyor ama Bomonti Aztek ve İzmir En velo bu tarzın en eski örneklerinden. Bu tarzda mekanların çıkışının ardında sadece gizemli olmak, merak yaratmak değil, Müdavim kitlesine oynamak düşüncesi yatıyor. Kış sezona girilirken Grey’in Alt katında açılan Nişantaşı Carbon da, gecenin ilerleyen saatlerini seven, gizli canlı müzik mekanlardan biri olarak kapılarını açtı.

carbon

Ne yenir, Ne içilir?

Jüpiter grubun yeni mekanı Carbon’da yemek yok, ama üst katında buluna Grey keyifli ve şık bir Akdeniz mutfağı mekanı. İsterseniz orada yemek alıp, mekanın gece kulübü öncesi ısıtan müzikleri ile Carbon’a hazırlanabilirsiniz. Stant ve loca düzeni olan Carbon’da şişe açma üzerine bir sistem var. Şişe açmak istemiyorsanız mekanın barında, Emrah Durmaz’ın jüpiter grubu mekanları için hazırladığı kokteyllerden içebilirsiniz. (Chili Passion en bilinenlerinden)

Grey Kokteylleri

Ne zaman Gidilir?

Carbon Nişantaşı haftanın 7 günü 01:00 – 05:00  arası canlı müzik program yapan bir mekan. Tabi rezervasyon durumuna göre, yer bulmak için mekana yarım saat, bir saat önce gitmek faydalı olabilir.


Carbon Canlı Müzik Program:

Pazartesi: Zeynep Bastik

Salı: Aybüke Dere

Çarşamba Baran Bayraktar

Perşembe: Zeynep Bastik

Cuma Aybüke Dere

Cumartesi Zeynep Bastik

Pazar: Çağlar Hepterlikçi

carbon

Ne Kadar Ödenir?

Carbon Nişantaşı’nda 75 TL’lik bir canlı müzik ücreti var. Bu rakam içeceğiniz içkiden hariç olarak hesabınıza yansıtılıyor. Stant ve localarda şişe açmanız halinde ise müzik ücreti ödenmiyor. Mekanda ağır alkol şişe ücretleri 900 TL civarı. Kokteyller ise 50-60 TL civarı olarak fiyatlandırılmış.

carbon

Carbon Adres: Teşvikiye, Şakayık Sokağı No:19, Şişli
Telefon: (0212) 234 01 23

Comments

comments

Bora Sarısu

İçki sektörü, restoranlara hizmet sunan on-line yayıncılar ve bir dönem Los Angeles de ikamet ettiği sırada restoranlarda, çeşitli görevlerde çalışmıştır. Kariyeri boyunca, restoran, bar ve yeme-içme dünyası ile ilgili, çalıştığı şirketlere raporlar hazırlayan Bora, bu bilgileri tüketici ile paylaşması gerektiğini düşünerek, müdavimi kurmuştur.

Leave a Comment