Kapanan Mekanlar

Woo Pub & Cocktail (Kapandı)

Suadiye ile başlayan kadıköy cadde tarafındaki mekan hareketliliği caddebostan tarafına doğru hızla ilerliyor durumda. Bölgede yaşayan lokaller Avrupa yakasındaki sevimsiz turist trafiğine karışmamak adına caddede kalmayı tercih ediyor. Bunun bir sonucu olarak da nitelikli ve bir konuda uzmanlaşan yeni mekanların açıldığı gözlenmekte. Bu mekanlar arasında 2022 Eylül ayında faaliyete geçen Woo Caddebostan dikkat çekenlerden. Woo Pub & Cocktail modern dekorasyonu, imza kokteylleri ve gastro-pub menüsüyle ile yaz-kış dinamik bir atmosfer sunuyor.

woo

Caddebostan barlar sokağının caddeye yakın kısmında açılan Woo Pub & Cocktail 2 kattan oluşuyor. Mekanın giriş bölümünde rahatlığın ön planda olduğu deri oturma grupları ile mekana dinamizm katan stant düzeni bir arada kullanılmış. Duvarları kaplayan grafitiler ve oyun konsolları da Woo’da enerjik bir ortam oluşmasını sağlamış. Kokteyl, bira çeşitliliği ve sokak lezzetleri ağırlıklı menüsü ile bir gastro-pub olarak ifade edilecek mekan, tüm gün hareketli bir ortam sunuyor. Mekanın üst katı ise şık şezlongları ve ortada yer alan kare barı ile keyifli bir teras mekan olmuş. Woo Caddebostan, imza kokteylleri, ortaya paylaşıma uygun lezzetleri ve teras mekanı ile bölgeye renk katacak gibi gözüküyor.

Woo Pub & Cocktail Adres: Caddebostan MAh. İskele Sok No:9, Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0533) 202 97 94

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.