Brasserie-Bar Nişantaşı-Beşiktaş

Primo Cafe & Bar

primo

Nişantaşı yeme-içme ve sosyal hayat anlamında odak noktaların başında geliyor. Şehirdeki en köklü mekanlara ev sahipliği yapan bölge, her zaman keyifli buluşma noktaları sunuyor. Yakın zamanda bölgede açılan Lotus Walk da bu anlamda yeni cazibe merkezlerinden birisi olmuş durumda. İçerisinde birçok yeme-içme noktası bulunan yaşam alanı, keşfedilmeye değer alternatifler ile karşımıza çıkıyor. Bunlar arasında yakın zamanda faaliyete geçen The Westin Istanbul Nişantaşı’nın ön cephesinde yer alan Primo Cafe & Bar kısa zamanda ilgi odağı olan mekanlar arasında geliyor.

Primo Cafe & Bar Güncel Etkinlikler

Happy Hours

18.00 – 20.00 saatleri arasında tüm alkollü içeceklerde %15 indirim

Dilediğin Kadar  Pizza & Kadeh Şarap

Her Salı 19.00 – 21.00 / Her Pazar 14.00 – 16.00 / Limitsiz : 590 TL (kişi başı)

primo

Marriott International’ın Premium markası Westin, Türkiye’deki ilk otelinde 2 yeni mekan ile karşımıza çıkıyor. Bu mekanlardan Corte Verde, Akdeniz mutfağı üzerine şık ve konforlu bir restoran-bar olarak tasarlanmış. Primo Nişantaşı ise tüm gün aktif bir Cafe & Bar. Tam bir buluşma noktası kıvamında yaratılmış mekan, sabahın ilk saatlerinde taze kruvasan ve nitelikli kahveleri ile ziyaretçilerini karşılıyor. Haftanın 7 günü 10:00 – 01:00 saatleri açık olan Primo, yemek, içki ve günlük pastane ürünleri ile her saat dilimine uygun lezzetler sunuyor. Bölgenin tüm enerjisini yansıtacak şekilde caddeye temas eden bir konumda olan mekan, aynı zamanda ferah, izole ve konforlu ortamı ile dikkat çekiyor.

primo

Primo Cafe & Bar, Tex-Mex (Amerikan ve Meksika mutfağının birleşimi) mutfağın demirbaş yemeklerinden Smash Burger ve Beef Wrap gibi lezzetler sunuyor. Menüde yer alan Şarküteri Tabağı, Cips & Dips gibi tabaklar ortaya paylaşıma uygun seçenekler olarak değerlendirilebilir. Westin’lerin ‘’Eat-Well’ konsepti kapsamında sunduğu menüde Vegan Burger, Felafel & Tabule Bowl gibi seçenekler de mevcut. Gün boyu ziyaret edenler için rahatlatıcı Çin çayları, taze meyve suları sunan mekanın barında sunduğu imza kokteyller denenmeli. Primo Cafe & Bar sıcak ortamı, butik lezzetleri ve rahat ulaşabilir lokasyonu ile Nişantaşı’nın yeni buluşma noktalarından birisi olmuş durumda.

Adres: The Westin Istanbul Nişantaşı, Halaskargazi Cd. No:38 D:66A, 34371 Şişli/İstanbul
Telefon: (0212) 343 46 00

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.