Canlı Müzik Etiler-Boğaz Gece Kulübü Müdavimlist

Etiler 3 Gece Kulübü

gordon

Yeni nesil meyhane furyası son hız devam ederken, şehirde gece kulübü anlamında bir azalma göze çarpıyordu. Gece hayatının eski merkezi Etiler, son kale Şamdan’ın da kapanmasıyla adeta steakhouse restoranlara terk edilmişti. 2018-2019 sonbahar-kış sezonuna girildiğinde ise, yeni açılan birkaç mekan ile bölgenin ruhu yavaş yavaş tekrar geri mi geliyor sorusu gündeme geldi. Geçen seneden kalan Oda By Venge, Etiler Şamdan’ın yerine açılan Gordon Rouge ve Ulus’un taze mekanı Bedevi ile bölge adeta yeniden şenlendi. Her ne kadar Gordon Rouge kısa zamanda kapanmış olsada, eski Etiler Nispet’in yerine açılan Shelby yazımızda ortaya koyduğumuz tezi doğruluyor diyebiliriz. Bu mekanlara Fenix ve La Boucherie (ve özel bölümü chicki boom) de eklersek, Etiler gece kulübü anlamında yeniden tatminkar bir portföy sunuyor diyebiliriz.

Shelby Etiler

Geçen sene eskiden Sinn olarak işletilen eski Nispet 2020 Ocak ayı itibarı ile Shelby Etiler olarak tekrar canlı müzik konsepte döndü. Adını fenomen otomobil modeli Shelby’den alan mekan, dekorunda 40’li yıllar Amerika’sının temasını işlerken, hatta bir de antika araba kullanmış. Hızlı bir program ile açılış yapan Shelby Etiler, an itibarı ile Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar olmak üzere haftanın 4 günü canlı müzik performanslara ev sahipliği yapıyor. Pazar günleri Yol Project’in çıktığı mekan, Aybüke Albere, Su Soley, İskender Paydaş gibi müzisyenlere sahnesinde yer verecek. Sahne önü stant düzeni ile olan mekan, rahatına düşükün misafirlerini ise localarında ağırlıyor olacak. Şişe açılması halinde müzik ücreti almayan mekan, bar misafirlerinden 50 TL müzik ücreti alıyor. Mekanın canlı müzik programını buraya tıklayarak instagram hesabından öğrenebilirsiniz.

sinn

Sinn Etiler

Gordon Rouge Etiler (Kapandı. Revize 01.04.2019)

Son dönemin en popüler mekanlarına imza atan Jüpiter grup tarafından açılan Gordon Rouge, adres olarak 40 senelik Etiler Şamdan’ın eski yerini seçti. Mekanın eski ev sahibinin kodlarına uygun olacak şekilde gece 00:00’de açılan mekan, butik bir after hour mekanı olarak çalışacak. dekorasyon detayları ile geçmiş çağrıştıran mekan, Şamdan’da olduğu gibi sabaha karşı 5’e kadar dans edilen, zamansız bir disko eğlencesi sunacak. Mekana girmek için Jüpiter grubu yöneticilerini tanımanızın gerektiği Gordon Rouge, telefon ile rezervasyon almayacak.

Gordon Rouge Adres: Etiler Mahallesi, Hisar Üstü Nispetiye Cd. No:92, 34337 Beşiktaş/İstanbul
gordon rouge

Gordon Rouge

Bedevi

Çeşme’deki bu yazın başarılı mekanı Bedevi’nin kış için İstanbul’da yer baktığı konuşuluyordu. Bedevi, İstanbul’daki adresini Ulus’taki canlı müzik mekanı Civanım’ın eski yeri olarak belirledi. Gece 12:00 civarı kapılarını açan mekan, instagram hesabından duyurduğu DJ performansları ile saat 4:00’e kadar misafirlerini eğlendirmekte. Sabaha karşı 4:00’den itibaren ise Bedevi, Türkçe müzik ile after mekan olarak devam ediyor.

Adres: Nisbetiye Mahallesi, Okul Sk. No:5, 34340 Beşiktaş/İstanbul
bedevi

Bedevi

Oda by Venge

Geçen sene 4 Levent’deki Venge’nin giriş katına açılan mekan özellikle Jabbar performanları ile adını duyuraya başlamıştı. Butik bir canlı müzik mekanı olan Oda by Venge, bu sene geçtiği yemekli düzen ile misafir açısından daha kullanışlı bir hale geldi. Zira özellikle People İstanbul ve Alancha’nın son dönem ki başarısında gözlemlendiği üzere, şehirde yemek üzeri canlı programlar oldukça iş görüyor. Yemek ve Eğlenceyi tek mekanda çözmeyi seven kutlama grupları için bu tarz mekanlar oldukça mantıklı seçenek durumundalar. Venge’nin restorancılık gücünüde kullanan Oda by Venge, Çarşamba’dan, Cumartesi’ye program yapıyor. Su Soley, Duygu Soylu, Dicle Olcay gibi müzisyenlerin sahne aldığı mekanda yemekli fix menü 300 TL civarı fiyatlanıyor. Oda by Venge, yazıda geçen mekanlar arasından en erken açılıp, kapanış yapan mekan durumunda.

Oda By Venge Adres: Levent Mahallesi, 4, Akasyalı Sk. No:2 – 4, 34330 İstanbul,
Telefon: 0554 198 05 12
oda

Oda by Venge

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.