Canlı Müzik Etiler-Boğaz

Kütüphane Etiler

Etiler son dönem speakeasy (gizlenmiş) mekanları ile ön plana çıkmaya başladı. Momo Bebeköy ve Beca Etiler bunların öncülerinden. Telefonunu açıkça duyurmayan, hatta bazen instagram hesabı olmayan bu mekanlara girmesi zor olsada oldukça popülerler. Bunlar arasında Nispetiye caddesindeki eski Bennu Restaurant’ın yerine açılan Kütüphane’de yer almakta. Kütüphane Etiler canlı müzik üzerine eğlencenin en popüler olduğu mekanlar arasında geliyor.

kütüphane

Purple Hand Band

Kütüphane Etiler’e girebilmek için işletmecilerinden birini tanımanız gerekiyor. Haftanın belli günlerinden canlı müzik olan mekanda Purple Band gibi gruplar çıkıyor. Fotoğraf çekmenin yasak olduğu, sosyal medya paylaşımlarına izin verilmeyen bu mekanlar eğlencenin rahat yaşanmasını hedeflenmekte. Emirgan’da yer alan Gizli Kalsın’ın kapalı olması da bu tarz bir mekana olan ihtiyacı arttıyor. Kütüphane Etiler önümüzdeki sezonun en iddalı mekanlarından biri olacağa benzer.

Adres: Etiler, Nisbetiye Cd No:108 D:1, 34337 Beşiktaş/İstanbul

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.