Dünya Mutfağı Kadıköy-Cadde Pub-Gastro Pub

Caddede Fark Yaratacak Mekan Porter Bar & Barbeque

Porter Çifte havuzlar

Şu Caddeyi (Bağdat caddesi) anlamak gerçekten zor işi. Yan yana bir çok mekan var ancak, yeme-içme ve dekorasyon anlamında birbirlerinden farklılaşma oranları oldukça düşük. Gözü kapalı bir mekan seçseniz, önünüze gelen yemeklerden yola çıkarak hangi restoranda olduğunuzu anlamanız çok zor. Bu anlamda caddenin Çiftehavuzlar tarafına açılan Porter Bar & Barbeque, özellikli yemek ve içki menüsü ile oldukça keyifli bir mekan vaadiyle yola çıkmıştı. Teksas’dan getirttikleri özel barbeküde, meşe odunu ile pişen dana kaburga ve craft kokteyller ile fark yaratan bir mekan olamayı hedeflediler. Porter Cadde açıldığı tarihten kısa bir süre sonra baştaki işletme yapısını değiştirdi. Bu anlamda mekanın güncel tarzı belirlendiğinde içerik güncellenecektir.

Mekanın konsept değişiklikleri sebebiyle içerik detayı kısaltılmıştır

Porter Bar & Barbeque

 

 

 

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorumlar

  • Merhabalar,

    Yorumlarınıza saygı duymakla birlikte lutfen bu mekana gidip paranizla rezil olmayin.

    Fazla yazdiklari hesabi “bizim yanlis yazma ihtimalimiz yok, alkol alinan masada yanlis hesap olur” diye terbiyesizce savunan, zorla hesabi alan, mekanin icine giren kopekten korkan arkadasimiza “bildigimiz kopek degil, biz alamayiz ordan, zaten size uzak ne diye korkuyorsunuz ki” gibi dalga gecerek cevap veren ve konuyu kapatmaya calismamiza ve odeyelim dememize ragmen bizi suclayamazsiniz diye konuyu uzatan saygisiz bir isletme.

    Her şey para ya da lezzet değil, önce saygı olmalı.

    • Ekrem Bey merhaba, içeriğimiz işletme yapısı farklı olduğu tarihte yazılmıştı. Güncellemeyi atlamışız. Hatırlatmanız vesilesi ile güncellemişte olduk. Teşekkürler