Canlı Müzik Dünya Mutfağı Özel Etkinlikler Pub-Gastro Pub

Bart Bomonti

Bomonti, son 5-6 yılda inanılmaz bir yükselişe geçti. Özellikle gençler arasında fazlasıyla popüler olan bölgenin en temel özelliği çeşit çeşit mekanları ağırlıyor oluşu. Bunların en yenisi de Bart Bomonti. Bana biraz Blok Mekan’ı andırdı; ancak çok daha geniş ve ferah bir atmosferinin olduğunu belirtmek gerek. Gerçekten pek çok farklı şeyin bir arada bulunduğu, sabah 11.00 itibari ile, gece 02:00’ye kadar farklı farklı tercihlerin ve ihtiyaçların karşılanabildiği renkli ve enerji dolu bir mekan burası. House Residence’ın alt katında bulunan Bart Bomonti, keyifli bir sosyalleşme alanı. Çok geniş bir alana kurulu olan mekanda farklı dekoratif öğelere yer verilmiş. Mahallenin yeni gözdesi olan Bart Bomonti’nin büyükçe bir bahçe kısmı var. Bu da ferah bir alanda, huzurlu ve sakin saatler demek. Özellikle sabah ve öğlen saatlerinde pek tabii. Akşam ise çehre tamamen değişiyor ve eğlenceli bir yer haline geliyor. İçerideki renkli ve farklı ambiyans da bu eğlencenin bir tamamlayıcısı gibi. Konserler (Ege Çubukçu gibi ünlü ve önemli sanatçılar sahne alıyor) DJ performansları ve diğer etkinlikler için harika bir zemin oluşturulmuş. Bu yüzdendir ki; doğum günü gibi kutlamalar için iyi bir alternatif diyebiliriz.

Gelelim Bart Bomonti’nin menüsüne. Az evvel söylediğimiz gibi mekan sabah 11:00’dan 02:00’a kadar açık. Burada günü kahvaltı ile başlatabilirsiniz. Üstelik her mekanda bulunmayacak tatlarla birlikte. Örneğin tatlı patates pancake veya Basic Kahvaltı tabağı. Her birinin sunumu da fotojenik ve güzel bize göre. Buraya öğlen veya akşam yemeğine gelirseniz; tostlar, makarnalar, salata, paylaşımlıklar ve  burgerler var. Açıkçası biranın yanında, paylaşımlık kısmından seçebileceğiniz Kentucky usulü tavuk, chili con carne patates ve karışık bira tabağı çok iyi gidiyor. Bunlarla birlikte Bart Burger, Devil Frankfurter ve makarnalardan paccheri de merak uyandırıcı seçimlerden. Buranın içecek/içki menüsü de geniş elbette. Yalnızca bişeyler içip, günün yorgunluğunu atmak, arkadaşlarınızla zaman geçirmek veya canlı performansları izleyip dans etmek için de gelebilirsiniz. Muhakkak listelerinize alın bu keyifli mekanı.

Adres: Cumhuriyet, Düzoğlu Sk. No:2, 34380 Bomonti – Şişli/İstanbul

Yazar Hakkında

Naz Kavas

Asıl mesleği avukatlık olup, yaklaşık 5 senedir İstanbul’da avukatlık yapan Naz, bundan da uzun bir süredir yeni mekanları keşfetmek, bu mekanlardaki farklı lezzetleri deneyip, atmosferlerini deneyimlemek motivasyonu ile yaşamaktadır. Şehir içi ve şehir dışında deneyimlediği ve beğendiği mekanlar hakkında, kendi gözlemine dayanarak kısa yazılar yazar. Keşfettiği yerlerin içinde çok sevdikleri olursa da defalarca giderek ‘’Müdavim’’ olur.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.