Canlı Müzik Dünya Mutfağı Kokteyl-Bar

BİAS Kitchen & Cocktails

Koşuyolu, Anadolu yakasındaki en huzurlu bölgelerinden biri. Burası bir iki katlı evleri, uzun süredir var olan mekan ve sakinleri ile gerçekten sakin bir semt; ancak son dönemde burada da büyük bir hareketlenme gözlemleniyor. Anadolu yakası’nda zaman geçirmenin fazlasıyla sevildiği bu günlerde Koşuyolu’nda pek çok farklı mekan açıldı. Adeta bir sosyalleşme merkezine dönüşmek üzere diyebiliriz kısacası. Bu mekanlardan biri de esasında bir süre önce açılan; ancak şimdilerde fazlasıyla popülerleşen Bias Kitchen&Cocktails. Geniş, ferah alanı, duvardaki ilgi çekici resimleri, kocaman bir bar kısmı ve havadar ambiyansı ile Bias Kitchen&Cocktails, ortamı ile fazlasıyla mutlu ediyor. Bir yandan da menüsü çok geniş. Birçok zevke uyan yemek ve içkileri bulabiliyorsunuz. Bu anlamda kalabalık arkadaş grubunuz ile gelip keyifli zaman geçirmenizi tavsiye ederiz.

Bias Kitchen&Cocktails, tüm gün aktif bir mekan. 12:00’dan 02:00’a kadar açık olan mekanda lezzetli yemekler yemek de mümkün, Cuma ve cumartesi günleri 21:00’dan sonra gerçekleşen canlı müzik etkinlikleri ile eğlenmek de! Yani Anadolu yakasında oturup, eğlenmek istiyorsanız da Bias Kitchen&Cocktails aklınızda olmalı. Zaten imza ve klasik kokteylleri de bir harika. Gündüz saatlerinde ise dünya mutfağından örnekler sundukları menülerinden leziz yemekler deneyimleyebilirsiniz. Öğlen saatlerinde happy hour’lar da oluyor. 12:00 – 17:00 saatleri arasında hafta içi, tüm yemek ve soft içeceklerde %20 indirim var. Ayrıca set menüler de var. (Wine&Tapas Menüler) Yemek menülerine değinecek olursak seçenek bol; fırından çıkan pizzalar, taze makarnalar, salatalar, başlangıçlar, et, tavuk, balık gibi ana yemekler, burgerler derken Bias Kitchen&Cocktails, sizleri hoş bir lezzet yolculuğuna da çıkarmış oluyor. Sakız Kabaklı Mücver, Bonfile Papardelle Makarna ve Gorgonzola Soslu Bonfile en favori yemekler arasında. Mutlaka Bias Kitchen&Cocktails’i listenize ekleyin!

Adres : Koşuyolu, Muhittin Üstündağ Sk. No: 81, 34718 Kadıköy/İstanbul
Telefon : (0532) 577 31 07

Yazar Hakkında

Naz Kavas

Asıl mesleği avukatlık olup, yaklaşık 5 senedir İstanbul’da avukatlık yapan Naz, bundan da uzun bir süredir yeni mekanları keşfetmek, bu mekanlardaki farklı lezzetleri deneyip, atmosferlerini deneyimlemek motivasyonu ile yaşamaktadır. Şehir içi ve şehir dışında deneyimlediği ve beğendiği mekanlar hakkında, kendi gözlemine dayanarak kısa yazılar yazar. Keşfettiği yerlerin içinde çok sevdikleri olursa da defalarca giderek ‘’Müdavim’’ olur.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.