Müdavim Pro YILBAŞI PROGRAMI

Yılbaşı Gecesi Dikkat Edilmesi Gereken Mekan Tipi

Yılbaşı gecesi

Merhabalar, Yılbaşı gecesi yaklaşıyor. Dışarı çıkmak için en ideal gece diyemeyeceğim bir zaman olmakla beraber illa dışarıda geçirmek istiyorum diyorsanız, aşağıda bazı öneri ve dikkat edilmesi gereken mekan tipleri bulunmakta.

Önerilen mekan tipi:

1- Seçeceğiniz mekanın tanıdık bir işletme olması, gecenizin kaderi açısından kritik olacaktır.

2- Grup olarak mekan kapatmak, hizmet kalitesi anlamında en verimli yöntemlerden bir tanesidir. (Öneri istiyorsanız benimle temasa geçebilirsiniz)

3- Yılbaşı gecesi için programını ve fiyatlarını değiştirmeyen, rutininde yürüyen mekanlar.

Önerilmeyen mekan tipi:

1- Daha önce gitmediğiniz ve tanımadığınız mekanlar her zaman risk teşkil eder.

2- Limitsiz içki veren teklifler özellikle alkolün pahalı olduğu ülkemizde oldukça riskli bir durum. Toplumca bir an önce kurtulmak zorunda olduğumuz şu sınırsız kelimesinden mümkün olduğunca uzak durmak ta fayda var.

3- “Sınırsız çerez” yazan mekanlar. O ne be abi biz maymun muyuz? gittiğin mekandan çerez alabilecek kadar olaydan uzaksan, zaten gece hiç çıkma.

4- Belirtilen DJ’in 3 den fazla mekanda çıktığı teklifler. 5 yerde çıkan DJ ya yetiremeyecektir ya da 20 dakika çalıp gidecektir.

5- Normal zamanda kahvaltıcı, düğün salonu, çorbacı, kebapçı olan mekanlar.

6- Yoğun trafik yaşanacağını tahmin ettiğiniz bölgelerdeki mekanlar.

 

En iyisi yılbaşında da Müdavimi olduğunuz mekanları tercih edin derim.

Şimdiden İyi Yıllar…

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.