Etiler-Boğaz Kokteyl-Bar

Kült Palace

kült

2022 sonbaharına girerken, İstanbul’da sezona yeni mekanlar ile hazırlanıyor. Son dönem gelişen kokteyl kültürü ile de birlikte artık odak noktada kokteylin olduğu mekanlar görüyoruz. Bunlar arasında yazın hemen öncesi Feriye’de açılan kült de bulunmakta. Bulunduğu yapının kült ruhundan ismini alan mekan sarayın görkemli bir odasında imza kokteyllerini sunuyor. Kült Palace, konforlu turma gruplarından oluşan dış oturma alanı ve hoş dekore edilmiş iç kısmı ile önümüzdeki dönem oldukça popüler olacak gibi.

kült

Kült Palace havanın güzel olduğu dönemlerde dış alanında, akşamüstü itibari ile keyifli bir atmosfer sunuyor. İç mekan ise daha çok etkinlik ve DJ günlerinde hareketli oluyor. Yüksek tavanlı saray odasındaki mekan, bohem şık bir tarzda dekore edilmiş. Kült, imza kokteyllerinin yanısıra atıştırmalıklar üzerine bir de menü sunuyor.

Kült Adres: Çırağan Caddesi No:44 34347 Ortaköy/İstanbul

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.