Dünya Mutfağı Etiler-Boğaz Gece Kulübü

Hundred Kuruçeşme

Kuruçeşme, özellikle sahilde, deniz kenarındaki konumu ve farklı farklı mekanları ile sevilen bir bölge. Eğlence mekanları ile de ünlü olan bölgenin en yenisi olan Hundred Kuruçeşme’den bahsedeceğiz. Burası gerçekten fazlasıyla farklı, 100 misafir ağırlama kapasitesi olan bir mekan. Kuruçeşme sahilde, tarihi, taş bir yapının içerisinde kurulmuş. Eşsiz bir boğaz manzarası var. Ayrıca dekorasyonu da çok farklı. Heykellerle birlikte renkli bir ortam oluşturulmuş. İçeri girdiğinizde apayrı bir dünya ile karşı karşıya kalıyorsunuz. Üst katta dünya mutfağından leziz yemekler sunuluyor. İyi bir ekiple, farklı bir mutfak oluşturulmuş. Burada arkadaşlarınızla yemek yiyebilir, Kuruçeşme’deki iyi bir konumda kutlamalar veya iş yemekleri için tercih edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise Hundred Kuruçeşme’nin çehresi tamamen değişiyor.

Hundred Kuruçeşme’nin alt katı, üst kata göre tamamen farklı. Burası ‘’ Speakeasy’’ bir gece kulübü. Kesinlikle rezervasyon alınmıyor, belirli insanlar girebiliyor ve tüm speakeasy mekanlarda olduğu gibi fotoğraf, video çekmek yasak. Bu da burayı özel hayata saygı duyan, daha özel bir yer haline getiriyor. Bu durum da eğlencenin çok daha rahat bir hal almasına zemin sağlıyor. Çok başarılı müzik insanları ile çalışıyorlar. İyi müzik eşliğinde, sıradışı bir eğlence anlayışıyla gece hayatına kuvvetli bir giriş yaptıkları söylenebilir kesinlikle. Lezzetli yemekler, özel bir eğlence ve harika bir atmosfer için kesinlikle Hundred’ı yakın zaman planlarınıza ekleyin.

Adres : Kuruçeşme, Muallim Naci Cd. No: 93/1, 34345 Beşiktaş/İstanbul
Telefon : (0533) 639 70 10

Yazar Hakkında

Naz Kavas

Asıl mesleği avukatlık olup, yaklaşık 5 senedir İstanbul’da avukatlık yapan Naz, bundan da uzun bir süredir yeni mekanları keşfetmek, bu mekanlardaki farklı lezzetleri deneyip, atmosferlerini deneyimlemek motivasyonu ile yaşamaktadır. Şehir içi ve şehir dışında deneyimlediği ve beğendiği mekanlar hakkında, kendi gözlemine dayanarak kısa yazılar yazar. Keşfettiği yerlerin içinde çok sevdikleri olursa da defalarca giderek ‘’Müdavim’’ olur.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.