Brasserie-Bar Etiler-Bebek Gece kulübü POPÜLER

La Boucherie Dinner Theatre

la boucherie
Written by Bora Sarısu

Ne zaman Gidilir?

La Boucherie Dinner Theather kabare tarzı bir eğlence sunuyor. Yani siz yemeğinizi yerken, sahnede bir şarkıcı yemeğe eşlik diyor. Amerika ve Fransa’da çok örneği olan bu dinner theater konsepti La Boucherie de uygulanmaya gayret edilmiş. Ama özellikle son dönem ünlü ve ilgi çekici kimlikler sahne almaya başlayınca yemek sonrası canlı müziğe gelenler artmış durumda. Özellikle Defne Samyeli ilk sahne deneyimini La Boucherie Dinner Theatre’da yaşamaya başladıktan sonra, mekana olan ilgi yemekli ve yemek sonrası olarak oldukça artmış durumda. Sonuç olarak sahne alan kişiye göre akşam yemeği veya sonrasında kulübe gitmek mümkün. An itibarı ile oturmuş bir müzik programı olmamakla beraber, mekanda sahne alan sanatçılardan bazıları Defne Samyeli, Rubato, Demet Sağıroğlu, Ceynur, Su Soley, Burak Kut, Mirkelem olarak sayabiliriz. Güncel programı mekanın instagram sayfasından takip edebilirsiniz. https://www.instagram.com/laboucherieistanbul/

la boucherie

Ne Giyilir?

La Boucheri’de aslında La Boom ile Gizli Kalsın’ın bir birleşimi gibi olmuş. La Boom’un klasik Fransız kimliği ile Gizli kalsında ki canlı müzik birleşerek La Boucherie’yi oluşturmuş. Mekanın avangard tarzı net olarak Chic & Sexy giyim tarzını ön plana çıkarıyor. Hafta içi işi çıkışı mekana yolunuz düştüyse iş/şık mekanın diğer bir giyim kodu.


Kim Kim Gidilir?

Dinner Theater konsepti akşam yemeği programı için uygun bir ortam oluşmasına sebep oluyor. La Boucherie’nin tarzından yola çıkarak mekanın bekarlığa veda ve kutlama grupları için oldukça uygun bir ortam sağladığını belirtebilirim. Yemekten sonra mekanın eğlenceye dönüyor olması tek mekanda geceyi geçirmek için ideal bir atmosfer sunuyor. Ayrıca gece dışarı çıktığında 2. veya 3. kapı olarak mekandaki canlı müzik programına göre La Bouchrie’ye gidebilirsiniz.

la boucherie

Ne Kadar Ödenir?

La Boucherie Dinner Theatre Levent’de set menü kişi başı 250 TL ve bu fiyata içki dahil değil. Yemek sonrası gidilmesi halinde müzik ücreti olarak 100 TL alınıyor. Mekanda ki kokteyller 50 TL olarak fiyatlanmışAkşam yemeği almanız halinde müzik ücreti hesaba yansıtılmıyor. Yine yemek sonrası gidilmesi halinde ağır alkollü şişe açmanız halinde (standart 850 TL’den başlıyor) müzik ücreti ödemiyorsunuz. Yani La Boucherie’ye yemekli gidilmesi hainde kişi, başı 400 TL yemek sonrası gidilmesi halinde kişi başı 200 TL ortalama hesap düşünülebilir.


La Boucherie Adres: Levent Mahallesi, Lilyum Sk. No:2 Beşiktaş
Telefon: (0212) 281 63 11

Comments

comments

Bora Sarısu

İçki sektörü, restoranlara hizmet sunan on-line yayıncılar ve bir dönem Los Angeles de ikamet ettiği sırada restoranlarda, çeşitli görevlerde çalışmıştır. Kariyeri boyunca, restoran, bar ve yeme-içme dünyası ile ilgili, çalıştığı şirketlere raporlar hazırlayan Bora, bu bilgileri tüketici ile paylaşması gerektiğini düşünerek, müdavimi kurmuştur.

Leave a Comment