Kahvaltı Kahve Mekanları Nişantaşı-Beşiktaş

Moose Chocolatier Akaretler

moose

Moose Akaretler Paker servis bilgileri aşağıda

Akaretlerin son dönem sosyal hayattaki yükselişi oldukça göze çarpıcı. Nişantaşı ve Beşiktaş arasında kalan Süleyman Seba caddesi 2 bölgenin karışımı bir ruhu yansıtırken, keyifli mekanlarada ev sahipliği yapıyor. Avrupai görünümü ve tarihi dokusu ile Sıraevler’in içerisindeki mekanların kokteyl, burger, kahve, çikolata gibi belli bir konuda uzmanlaştığı dikkat çekiyor. Bu mekanlardan Haziran 2020’de açılan Moose Chocolatier, el yapımı çikolataları, benzersiz sunumları ve şık atmosferi ile dikkat çekiyor. Moose Akaretler, kendi ürettiği çikolata bazlı ürünler ile adeta çikolatanın restoranı olarak tüm güne yayılan keyifli bir ortam sunuyor.

moose

Moose Chocolatier sadece ürünleri ile değil, misafirperver ekibi, özenli servisi ve şık dekorasyonu ile de Akaretler’e keyifli bir hava getirmiş. Yüksek tavanlı binadaki 2 katlı mekanın, şık dekore edilmiş iç oturma alanlarının yanısıra izole bir arka bahçesi ve cadde üzerinde bir oturma alanı bulunmakta. Çikolata ve pastaları kendi bünyesinde hazırlayan Moose Akaretler iyi malzemeden kullanımını önemserken, yaratıcı ürünleri ile dikkat çekiyor. Menüden özel hamur ile hazırlanan, arasında fıstıklı kremalı olan ve çikolata ile tamamlanan Çıtırtı ve Çikolata kase içerisindeki French Globe denenmesi gerken tek pastalardan. Adeta çikolatada ise badem ezmesi, lime, rose, portakal ile İçecek olarak ise özel çekirdekten yapılan kahvelerin yanısıra, bitki çayları, Milkshakeler, Ev yapımı Limonata ve Ice Tea’ler tercih edilebilir.

moose

Akaretlerdeki mekan geniş tek çikolata seçeneklerini ve pastalarını gel-ala ve paket servis olarak da sunuyor

Moose Chocolatier Eve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Vişnezade, Süleyman Seba Cd. No:43, 34357 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 0541 970 64 52

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.