Brasserie-Bar Dünya Mutfağı Etiler-Boğaz Gece Kulübü

Boop Kuruçeşme

boop

Kuruçeşme’de tüm güzel mekanların bir araya geldiği (İnari, Alaf, Stefano gibi), deniz manzaralı işlek bölgenin hemen yanında bulunan Eski Dolap sokağının her yana hakim köşesinde artık yepyeni bir mekan var. Daha önce Gezi İstanbul’un var olduğu konuma Boop Kuruçeşme konuşlanmış durumda. Tüm gün aktif bir mekan olan Boop Kuruçeşme’yi biz aslında İzmir, Alaçatı’dan biliyoruz. Sosyal medya fenomeni Mustafa Aksakallı’nın markası Boop Alaçatı’nın sevilen gece kulüplerindenAynı konsepti, İstanbul Kuruçeşme’deki yerinde de devam ettiren mekanın İstanbul şubesi aynı zamanda sabahtan akşama kadar bir cafe/coffeesop/restaurant.

boop

Bu şube oldukça geniş ve ferah, yüksek tavanları, geniş bar kısmı, bir duvarı kaplayan resimler çok hoş bir hava katmış. Hem gündüz, hem de gece eğlencesi için harika bir atmosfer oluşturulmuş. Gece eğlencenin sokaklara da taştığı mekanda, özel DJ Performansları oluyor. Hem doğum günü gibi kutlamalar için, hem de yalnızca arkadaşlarınızla eğlenmeye çıktığınızda mutlaka aklınıza gelmesi gereken bir yer oluşturulmuş. Gündüz ise Boop Kuruçeşme nispeten sakin. Mekan kahvaltıdan akşam yemeğine geniş bir menü sunsa da gece kulübü kimliğiyle ön plana çıkıyor.

Sabah  Öğlen ve akşam yemeklerinde ise özel fırından çıkan pizzalar, başlangıçlar, et, balık, tavuk çeşitleri ile lotus cheesecake gibi lezzetler sunuluyor. Akşam ise çehre tamamen değişiyor. Alaçatı’da da fazlasıyla sevilen kokteyller ortaya çıkıyor ve gerçekten klasik ve imza kokteylleri ile zaman geçirmek çok güzel. İyi müzik ve farklı Dj performansları da eklenince sezon bitmek üzere olsa da Boop kısa bir süreliğine olsada popülerlik yakalayacak gibi. Boop günün her saati için tasaranmış bir mekan olasa da, özellikle gece eğlenmek istiyorsanız burası tamamen doğru adres!

Adres: Kuruçeşme, Eski Dolap Sk. No: 16/1, 34345 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0541) 262 26 68

Yazar Hakkında

Naz Kavas

Asıl mesleği avukatlık olup, yaklaşık 5 senedir İstanbul’da avukatlık yapan Naz, bundan da uzun bir süredir yeni mekanları keşfetmek, bu mekanlardaki farklı lezzetleri deneyip, atmosferlerini deneyimlemek motivasyonu ile yaşamaktadır. Şehir içi ve şehir dışında deneyimlediği ve beğendiği mekanlar hakkında, kendi gözlemine dayanarak kısa yazılar yazar. Keşfettiği yerlerin içinde çok sevdikleri olursa da defalarca giderek ‘’Müdavim’’ olur.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.