Etiler-Boğaz Kahve Mekanları Kokteyl-Bar

Scatola Kuruçeşme

octo

Kuruçeşme’de hareket var ! Pandemi falan dinlemeyen işletmeciler son sürat açtıkları mekanlar ile yeni bölge ve trendleri belirlemeye devam ediyor. 2020 yazında ise ikisi açılmak üzere olan 3 yeni mekan ile Kuruçeşme odak nokta haline gelmiş durumda. Kuşkusuz bölgedeki 2 başarılı mekan İnari ve Alaf’ın da mekan hareketliliği oluşmasında önemli payı var. Yenilerden Scatola Kuruçeşme Haziran sonu itibarı ile sevilen işletmeci Kutsi Süer ve Can Delen tarafından açılan kokteyl-bar konseptinde bir mekan. Yemek servisi olmayan mekanın özel etkinlikler için kullanılan bir ikinci katı da bulunmakta. İtalyanca kutu anlamına gelen Scatola, bir süre sonra duvarlarına gelecek kutularda Müdavimlerinin özel içkilerini saklayacak. Scatola Kuruçeşme kahve ve kokteyl onusunda uzmanlaşan gün boyu aktif, mahalle barı kıvamında bir mekan olarak tanımlanabilir.

scatola

Scatola Adres: Arnavutköy, Kuruçeşme Mah, Kuruçeşme Cd. No:21, 34345 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: 0534 765 83 34

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.