Kapanan Mekanlar

Mare Beach Gündoğan (Kapandı)

serafina

Küçükbük koyu bakirliği ve doğallıyla bilinen, Bodrum’un en sempatik koylarından birisi durumunda. Gündoğan ve Türkbükü arasında kalan koy güzel denizi ve dinlendirici ortamıyla tatil için ideal bir ortam sunuyor. Küçükbük’teki ilk modern plaj olan Mare Beach ise 2018 yazında ilk misafirlerini ağırlamaya başlamıştı. Koyun doğallığını bozmadan konforlu ve şık bir ortam sunma fikri ile yola çıkan Mare, içerisinde oldukça nitelikli bar ve restoranlar bulunduruyor. 2020 yazında Mare Beach Gündoğan, İstanbul’ların iyi bildiği İtalyan restoranı Serafina ve L’Entrecote de Paris markalarına ev sahipliği yapacak. Mare Beach, keyifli ortamı ve özel restoranlarının yanısıra konaklamak isteyenler için dönemsel kiralamaya uygun lüks rezidanslar da sunuyor.

Mare Beach, 2021 yazında Danış Bodrum olarak hizmet verecek.

Bu yıl Mare, deniz tarafında yaptığı yeni bar bölümünün yanısıra, L’Entrecote de Paris ve Serafina’yı bünyesinde bulunduruyor. Akmerkez’deki şubesinden sonra Kanyon’da da açılan Serafina birçok farklı ülkede 33 şubesi olan bir New York markası. Özellikle pizzası ile ünlü olan restoran İtalyan mutfağının İstanbul’daki önemli temsilcilerinden. Gündoğan’daki Beach’de bu yıl Serafina ile birlikte yer alan L’Entrecote de Paris, özel soslu antrikotun baş rolde olduğu, sevilen menüsünü sunuyor olacak. Gündüz plaj olarak hizmet veren Mare Beach, akşam üstü beach partileri ve devamında restoranları ile hizmet verecek.

mare

Plaj bölümüne Günlük 250 TL harcama alt limiti ile misafir kabul edilecek Mare Beach, haftanın 7 günü 10:00-00:00 saatleri arasında faal olacak. Akşam üstü itibarı ile müziğin hafifçe yükseldiği mekanda, akşamüstleri tanınmış DJ’ler müzik yapacak. Akşam üstü içkisi için ziyaret edilebilecek Mare, akşam yemeğinde iyi bir İtalyan veya L’Entrecote de Paris lezzetlerini deneyimlemek için de ziyaret edilebilir.

Mare Rezidans Konaklama İçin Tıkla
Serafina Mare Deluxe Residence Adres: Küçükbük mah. Fevzi Çakmak cad. No:32/1 Gündoğan/ Bodrum
Telefon: (0544) 542 19 94

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.