Bodrum Kebapçı Plaj

Danış Bodrum

Bodrum’un 2021 yazında oldukça hareketli olacağı şimdiden konuşuluyor. Pandemi sebebiyle kış sezonunun önemli bir bölümünü kapalı geçiren birçok markanın Bodrum’a yazlık açtığı bir sezon yaşıyoruz. Bunlar arasında Danış Bodrum yeni bir marka olsa da içerisinde barındırdığı çok tanıdık unsurlar ile karşımıza çıkıyor. Geçen sene güzel doğası ve denizi ile Mare Beach ismiyle hizmet veren mekan oldukça iyi bir sezon geçirmişti. 2021 yazına ise sektörün tecrübeli ismi Danış Ulaş’ın yeni markası adı altında girecek olan mekan daha özgün yeme-içme opsiyonları ile sezona hazırlanıyor. Danış Bodrum sempatik koyda gündüzleri (Akdeniz ve İtalyan mutfağı) keyifli bir Ege plajı, akşamları ise iyi et ve mezenin sunulacağı bir restoran olarak misafirlerini ağırlayacak.

danış

Danış, Gündoğan bölgesindeki beach club eksikliğini giderme hedefi ile yol çıkarken, bakir koyun doğallığını koruyan bir konsept sunuyor. Güne kahvaltı servis ile başlayan mekan, gün boyu beach konseptine uygun bir menü ile karşımıza çıkıyor. Özel fırında hazırlanan pizzalar, Ege ve Akdeniz yeşilliklerinden salatalar, paella’dan, deniz mahsullü makarnaya Akdeniz lezzetleri gündüz menüsünü oluşturuyor. Akşamüstü ise gün batımına uygun müzik ve kokteyller ile plajdan restoran-bara geçiş saati başlıyor. Danış Bodrum akşam itibarı ile, kebabın baş rolde olduğu, Antep ve Hatay mezeleri ile Küçükbük koyunda özel bir restoran deneyimi vaat ediyor.

Danış

Danış Bodrum, beach club olarak hizmet verdiği zaman diliminde minimum 350 TL harcama üzerinden misafirlerini kabul ediyor.
Danış Adres: Küçükbük mah. Fevzi Çakmak cad. No:32/1 Gündoğan/ Bodrum
Telefon: (0532) 620 80 45

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.