Bodrum Kebapçı Plaj

Danış Bodrum

danış

Bodrum’un 2022 yazında oldukça hareketli olacağı şimdiden konuşuluyor. Geçen senelerde Mare Beach ismiyle hizmet veren mekan doğası ve manzarasıyla ziyaretçilerinde iz bırakmıştı. 2021 yazında ise sektörün tecrübeli ismi Danış Ulaş’ın yeni markası adı altında giren mekan, Gündoğan’ın keyifli plaj ve restoranlarından birisi oldu. Önümüzdeki sezon ise İstanbul Arnavutköy’de kışlığını açacak mekan, yaz sezonunu 1 Haziran itibarı ile açtı. Danış Bodrum, gündüzleri (Akdeniz ve İtalyan mutfağı) keyifli bir Ege plajı, akşamları ise iyi et ve mezenin sunulacağı bir restoran olarak misafirlerini ağırlayacak.

Danış İstanbul İçin Tıkla

danış

Danış, Gündoğan bölgesindeki beach club eksikliğini giderme hedefi ile yol çıkarken, bakir koyun doğallığını koruyan bir konsept sunuyor. Güne kahvaltı servisi ile başlayan mekan, gün boyu beach konseptine uygun bir menü ile karşımıza çıkıyor. Meşe odunu ateşisinde hazırlanan pizzalar, Ege ve Akdeniz yeşilliklerinden salatalar, paella’dan, deniz mahsullü makarnaya Akdeniz lezzetleri gündüz menüsünü oluşturuyor. Akşamüstü ise gün batımına uygun müzik ve kokteyller ile happy hour partileri başlıyor. Danış Bodrum’un, canlı müzik ve konuk dj etkinliklerini buraya tıklayarak instagram sayfasından öğrenebilirsiniz.

Danış Bodrum, beach club olarak hizmet verdiği zaman diliminde minimum 500 TL harcama üzerinden misafirlerini kabul ediyor.

Danış

Danış Bodrum akşam itibarı ile, kebabın baş rolde olduğu, Antep ve Hatay mezeleri ile tamamlanan özel bir restoran deneyimi sunuyor. Yerel türeticiyi desteklemeyi önemseyen restoran, birçok ürünü yerinden temin ediyor. Acılı baharatlarını Urfa’dan, turşusunu Mardin’den, Salçasını Antep’den, Nar ekşinini Zivzik’den alan restoranda etler Balıkesir yöresinden temin ediliyor. Danış Bodrum’u akşam ziyaret edecekler Halep usulü cevizli lahmacun, Soğan Kebabı ve Zırh kebabı mutlaka denemeli.

danış

Danış Adres: Küçükbük mah. Fevzi Çakmak cad. No:32/1 Gündoğan/ Bodrum
Telefon: (0532) 620 80 45

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."