Brasserie-Bar Nişantaşı-Beşiktaş

Gizia Brasserie Nişantaşı

gizzia

Üstü açık AVM kıvamandaki Nişantaşı görkemli binaları, şık mağazaları ve keyifli kafeleri ile cazibesini devam ettiriyor. Nişantaşı ile özdeşleşen mekan tarzının ise zamanla akşamüstü barlarından, mutlaka dışarıda oturma alanı sunan brasserie-barlara kaydığı gözlemleniyor. Tüm gün aktif olan bu mekanlar saate ve motivasyona göre yemek, kahve, bar ortamında dostlarla buluşma için ideal atmosfer sunuyorlar. Bu mekanlar sunduğu rahat ortamlarının yanısıra, iddalı menüleri ile de dikkat çekiyor. 2020 Ekim ayında açılan Gizia Brasserie, aynı isimle faaliyet gösteren ünlü moda markasının, restoran yatırımı olarak bölgedeki yerini aldı.

gizia brasserie

Abdi İpekçi caddesinin tam göbeğinde yer alan mekan, üzerinde bulunduğu geniş kaldırımın ferahlığı ve caddeye hakim açısıyla oldukça avantajlı bir başlangıç yapacak gibi gözüküyor. Güne kahvaltı menüsü ile başlayan Gizia Brasserie İtalyan mutfağı ağırlıklı bir menü sunuyor. Eggs Benedict’den, ekşi mayalı tostlara, klasik kahvaltı tabağını da olduğu menü, bölgedeki en kapsamlı kahvaltı menülerinden biri olarak ifade edilebilir. Mekanın odun fırınından pişen pizzaları oldukça sevilirken, makarna  ve fit salatalar menüde ön plana çıkıyor. Ana yemek olarak ise Dana Bonfile Madalyon imza tabak şimdiden sivrilmiş durumda. Gizia Brasserie Nişantaşı, nitelikli menüsü, imza kokteylleri ve tecrübeli kadrosuyla ziyaretçilerine keyifli bir deneyim yaşatacağa benzer.

Gizia Brasserie Nişantaşı Adres: Abdi İpekçi Caddesi No:20 Şişli
Telefon: (0212) 219 22 92

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.