Akdeniz Mutfağı Bodrum Plaj Uzak Doğu Mutfağı

Colonie Beach Bodrum (Kapandı)

colonie bodrum

Bodrum 2021 yazında birçok yeni mekana ev sahipliği yaparken, en popüler bölgesi ise kuşkusuz Yalıkavak olmuş durumda. Tilkicik koyu ise güzel doğası ve deniziyle Yalıkavak’ın en gözde yerlerinden. Bu sebeple koy nitelikli İstanbul yeme-içme markalarının ilgi odağı olmuş durumda. Bunlar arasıdan Desert gruba ait Colonie keyifli bir plaj konsepti ile Tilkicik’de göreceğimiz mekanlardan. Colonie Beach Bodrum, önümüzdeki yaz, iyi yemek, müzik ve kokteyl üçlüsünü koyun güzel doğası ile birleştiriyor olacak.

colonie bodrum

Colonie Beach, Tilkicik koyunun en güzel yerlerinden birisinde, izole ortamı ile ön plana çıkan bir plaj olarak kaşımıza çıkıyor. Güne kahvaltı servis ile başlayan Yalıkavak’taki beach club’ın menüsü Akdeniz mutfağı üzerine. Bademli Steak Salata, Çiğ Enginar Salatası gibi yaza uygun lezzetlerin olduğu menüde Füme Etli Burger denemesi gereken lezzetlerden. Ortaya söylemeye uygun başlangıçlardan Çıtır Girit Tabağı ve Karides, Ege Kalamarı, Küçük Ege balığı ve yeşilliklerden oluşan Ege Tabağı akşam üstü demlenmek için ideal tabaklardan. Ayrıca Colonie’nin sevilen kokteyllerine bu yaz, İstanbul’un sevilen sushi restoranı Yada eşlik edecek.

colonie bodrum

Colonie Beach’de kum ve yeşil olarak 2 farklı zeminde günü geçirmek mümkün. Mekanın bir de rahat oturma gruplarının olduğu restoran bölümü bulunmakta. Gündüzleri koyun doğasına uygun dinlendirici bir ortam sunan, Colonie Bodrum, akşam üstü itibarı ile gün batımı partileri yapacak. Yan tarafı akşam Blue Topaz olarak, restoran-bar konseptinde hizmet verecek mekanda bilindik DJ’ler setin başında olacak. Colonie Beach Bodrum, 2021 yazında minimum 400 TL harcama ile misafirlerini ağırlayacak.

Colonie Adres: Merkez Mah Çankaya sokak no 3 Tilkicik koyu, 48400, Yalıkavak Bodrum
Telefon: (0538) 401 04 48

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar

  • Tüm plaja tek garson bakıyor, kaba ve saygısız. İçeceklerimizi 1 saat bekledikten sonra içemeden mekandan ayrılmak zorunda kaldık. Tavsiye etmiyorum

  • Beklentilerimin çok çok altında çıktı. Tam bir hayal kırıklığı oldu bizim için. Servis berbat, yavaş. Temiz denemez. Denizi fena değil ama değmez o paraya. İşletme olarak çok iyi değiller.