Bodrum Plaj Türk Mutfağı

Blue Topaz Bodrum

colonie
Yazan: Bora Sarısu

2021 yazında Bodrum altın sezonunu yaşayacak mı? Kim bilir? Ama İstanbul’daki en önemli restoran markalarının Bodrum’da yazlık açıyor olmaları bir tesadüf olmasa gerek. Dünyaca ünlü markaların bile geçen yaz mekan açtığı Bodrum’da Yalıkavak ise en gözde belde kuşkusuz. Hele Tilkicik koyu aralarında en iddalı olanlarına ev sahipliği yapıyor. Aralarında önümüzdeki yazın önemli plaj ve restoranlarından birisi olacak Blue Topaz Restaurant da, Bodrum Tilkicik koyunu seçenlerden. Desert gruba ait markalardan olan Blue Topaz, modern Türk mutfağının en önemli temsilcileri arasında. Blue Topaz Bodrum, yazlık mekanında keyifli bir akşamüstü barı ve Bodrum’un ruhuna uygun bir menü ile karşımıza çıkacak.

topaz

Monkey Bar Kokteylleri

Blue Topaz, Bodrum’daki yazlık mekanında Ege mutfağından beslenen özel bir menüyle karşımıza çıkıyor. Yerel ürünlerden hazırlanan mezeler ve deniz mahsulleri ağırlıklı menü, Tilkici koyunun keyifli atmosferinde sunuluyor olacak. Gündüzleri grubun diğer markası Colonie ise beach club olarak hizmet verecek. 300 TL harcama yapılarak faydalanabilecek Colonie Beach’de akşamüstleri bölgenin ruhuna uygun dozajında happy hour partileri olacak.

Blue Topaz Bodrum Adres: Merkez Mah Çankaya sokak no 3 Tilkicik koyu, 48400, Yalıkavak Bodrum
Telefon: (0538) 401 04 48

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.