Balıkçı Bodrum Türk Mutfağı

Blue Topaz Bodrum (Kapandı)

topaz bodrum

2021 yazında Bodrum altın sezonunu yaşayacak mı? Kim bilir? Ama İstanbul’daki en önemli restoran markalarının Bodrum’da yazlık açıyor olmaları bir tesadüf olmasa gerek. Dünyaca ünlü markaların bile geçen yaz mekan açtığı Bodrum’da Yalıkavak ise en gözde belde kuşkusuz. Hele Tilkicik koyu aralarında en iddalı olanlarına ev sahipliği yapıyor. Aralarında önümüzdeki yazın önemli plaj ve restoranlarından birisi olacak Blue Topaz Restaurant da, Bodrum Tilkicik koyunu seçenlerden. Desert gruba ait markalardan olan Blue Topaz, modern Türk mutfağının en önemli temsilcileri arasında. Blue Topaz Bodrum, yazlık mekanında keyifli bir akşamüstü barı ve deniz ürünü ağırlıklı bir menü ile karşımıza çıkacak.

Blue Topaz Bodrum kapandı yerine Kai Beach açıldı

topaz bodrum

Blue Topaz, Bodrum’daki yazlık mekanında Ege mutfağından beslenen özel bir menüyle karşımıza çıkıyor. Yerel ürünlerden hazırlanan mezeler ve deniz mahsullü ağırlıklı menü, Tilkici koyunun keyifli atmosferinde sunuluyor olacak. Blue Topaz Bodrum’un menüsünde başlangıçlardan Şarap Soslu Kidonya (135 TL), Izgara Baby Kalamar (110 TL) ve Çiğ İstiridye Tabağı denenmesi gerekkenlerden. Ana yemeklerde iki kişilik Paella (320 TL), Istakozlu Spagetti gibi deniz mahsulü ağırlıklı seçeneklerin yanısıra imza tabak Topaz Dana Kaburga da servis ediliyor.

Topaz Bodrum

Gün batımına dinamizm getiren müzikler ile akşam barı olarak başlayan Topaz, yemek sonrası lounge-bar olarak devam edecek. Gündüzleri ise grubun diğer markası Colonie Bodrum, yan bölümde beach club olarak hizmet verecek. 300 TL harcama yapılarak faydalanabilecek Colonie Beach’de akşamüstleri bölgenin ruhuna uygun, dozajında happy hour partileri olacak.

Blue Topaz Bodrum Adres: Merkez Mah Çankaya sokak no 3 Tilkicik koyu, 48400, Yalıkavak Bodrum
Telefon: (0538) 401 04 48

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.