Kapanan Mekanlar

Tek Duble Bomonti (Kapandı)

Meyhane temalı mekanların yoğun olarak hayatımızda olduğu ve canlı müzik eğlencenin damgasını vurduğu bir kış sezonun içerisinden geçiyoruz. Rakı ve mezenin ön planda olduğu meyhaneler, şık ortamlar ve eğlenceye dönüşen atmosferler içerisinde, kendisini adeta yeniden buldu. Bu yeni tarz mekanlar kiminin tanımına göre yeni nesil, kimine göre modern meyhane adıyla anılıyor. Bu anlamda 2017 Şubat ayının ortalarında kapılarını açan Tek Duble Bomonti, yeni nesil meyhanecilik anlayışı ile butik canlı müzik konseptini birleştiren bir mekan olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Şehrin yükselen semtlerinden Bomonti’de açılan mekan, başlarda 6 gün açıkken, şimdilerde sadece Cuma ve cumartesi günleri hizmet veriyor.

Tek Duble Bomonti Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Bomonti, Ergenekon Cd. Bomonti D:No: 62/A, 34373 Şişli
Telefon: (0535) 814 14 00

 

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.