Gece Kulübü Nişantaşı-Beşiktaş

Socialista İstanbul

Nusret Gökçe, yalnızca başarılı et restoranları ile tanınan biri değil, sanırım artık dünyaca ünlü bir bir fenomen diyebiliriz. Türkiye’de önemli bir yeri olan Nusret, dünyada farkı ülke ve şehirlerde projelerini geliştirmeye devam ederken ülkemizi de unutmuyor. İstanbul’da et restoranı ve yeni açılan Yunan restoranı Kalimera İstanbul ile faaliyetlerini sürdürürken şimdi bir de özel ve speakeasy bir kulüp çalışması ile karşımızda. Yine Park Hyatt Maçka Palas’ın içerisinde bulunan ve dünyada da bilinen, pek çok ülkede bulunan (Cipriani Restoranlarla birlikte anılan) Socialista İstanbul isimli mekan, belirli üyelerin girebildiği (özel bir üyelik sistemi var) tamamen bu şahıslara özel bir kulüp. (sosyalleşme alanı da diyebiliriz.)

Kendilerini romantizm, müzik ve Küba devrimi öncesi kültürün yaramazlığından ilham alan bir özel kulüp olarak tanımlıyorlar. Speakeasy olan bu mekana girebilmek için gerçekten özel üye olmak gerekiyor ve bu gibi kulüplerde olduğu gibi belirli kurallar (fotoğraf çekememek gibi) belirleniyor. Bu da pek tabii ki çok daha rahat ve keyfinizce hareket edebileceğiniz bir alan yaratıyor. Bu üyeliği alırsanız keyifli bir kulüpte eğlenceli saatler sizleri bekliyor. Sıcak renklerin hakimiyetinde, modern ve şık bir dekorasyon eşliğinde, Küba esintileri ile sarıp sarmalanacağınız, lezzetli içkiler içip zaman geçirebileceğiniz bir alan olarak Socialista İstanbul, siz misafirlerini bekliyor. Tabi ki üye olmak koşulu ile. Çarşambadan cumartesiye kadar 11:00 – 03:00 saatleri arasında açık olan açık olan Socialista İstanbul’da bir atmosferde, rahatça zaman geçirebileceğinizi, aynı zamanda iyi müzik eşliğinde eğlenebileceğinizi de belirtelim!

Adres : Teşvikiye, Bronz Sk. No:4, 34367, 34400 Şişli/İstanbul
Telefon : (0534) 014 84 04

Yazar Hakkında

Naz Kavas

Asıl mesleği avukatlık olup, yaklaşık 5 senedir İstanbul’da avukatlık yapan Naz, bundan da uzun bir süredir yeni mekanları keşfetmek, bu mekanlardaki farklı lezzetleri deneyip, atmosferlerini deneyimlemek motivasyonu ile yaşamaktadır. Şehir içi ve şehir dışında deneyimlediği ve beğendiği mekanlar hakkında, kendi gözlemine dayanarak kısa yazılar yazar. Keşfettiği yerlerin içinde çok sevdikleri olursa da defalarca giderek ‘’Müdavim’’ olur.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.