Butik Catering Müdavimlist

Gurme Paket Servisi Sunan Restoranlar

azur
Yazan: Bora Sarısu

Pandemi sürecinin en çok etkilediği sektörlerin başında kuşkusuz ev dışı tüketim, yani restoran ve kafeler geliyor. Hem sosyalleşenin, hem yemek deneyiminin adresi olan restoranlar Mart ayında başlayan salgının ilk şokunu atlattıktan sonra, duruma adapte olma aşamasındalar. Birçok restoran kendi atmosferlerini yansıtamayacak olsalarda, sevilen lezzetlerini, Müdavimlerine sunabilme adına menüler hazırlayarak paket servise açtılar. 2020 sonbaharına girilirken ise, dışarı çıkmayı pek de tercih etmeyen misafirleri ve olası bir yeniden kapanma dönemi düşünülerek bu menüler arttırılacak gibi gözüküyor. Bu sebeple paket servis işine, yemek sepeti, getir gibi on-line servis devlerin yanına, mekan sitesi Zomato da dahil oldu. Bu anlamda aşağıda gurme paket servisi yapan restoranlar, menüleri, fiyatları ve dağıtım şartları ile birlikte listenmiş durumda.

Gurme Paket Servisi Sunan Restoranlar

paket

Azur

Yeniköy’ün deniz mahsulleri üzerine sevilen restoranı Azur, müdavimlerine evde de hizmet verebilme adına Azur Evde adı altında paket servis uygulamasına başladı. Dışarı servis için oldukça şık bir paketleme sistemi yapan mekana haftanın 7 günü sipariş verilebiliyor. Her hangi bir on-line sipariş uygulamasına kayıt olmayan mekana telefon yoluyla sipariş verilebiliyor. Azur siparişleri kendi araçlarıyla ulaştırıyor. Restoranın spesiyal mezeleri tek tek olduğu gibi, Azur Deluxe Set olarak da alınabiliyor. Deniz mahsullerinin özel kovası ve kıracağı ile geldiği Azur’un paket servis uygulamasında balık seçenekleri ise gittiği yerde fırına konabilecek şekilde sunuluyor.

azur

Azur Paket Servis İletişim: (0212) 299 9798
Azur Adres : Yeniköy mah, Köybaşı Cd. No:71, 34464 Sarıyer/İstanbul

Apartıman

Yeniköy’deki Apartıman pandemi döneminde geliştirdiği paket servis uygulamaya devam ediyor. Haftanın belli günlerinde oluşturduğu menüleri özel bir paketleme sistemi ile hazırlayan mekan, sosyal medyadan paylaşıyor. An itibarı ile Pazartesi, Salı ve Çarşamba olarak belirlenen günlerde hazırlanan yemekler, restoranın kendisi tarafından istenilen adreslere ulaştırılıyor. Günlük hazırlanan mezeler paketten direk masaya konabilecek veya birkaç gün dolapta saklanabilecek şekilde hazırlanıyor. Sıcak yenmesi gerekenler ise yemeğine göre hemen servis edilebilecek veya fırında pişirilebilecek şekilde sunuluyor. Apartıman  paket servis menüsüne ve iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

apartıman

Şef restoranı Apartıman Yeniköy’ün gurme paket servis menüsünü aşağıda görüntüleyebilirsiniz.

apartıman

Apartıman Paket Servis Menüsü

Apartıman Paket Servis İletişim: (0212) 223 44 77
Adres: Yeniköy, Köybaşı Cd. No:153, 34464 Sarıyer/İstanbul

Lucca

Bebek’teki fenomen mekan Lucca pandeminin başladığı Mart ayında tüm mekanlar ile birlikte kapanmış ve bu durumu fırsat bilerek dönemi tadilat yaparak geçirmişti. Eylül ayı itibarı ile henüz açılmayan mekanın, yakın zamanda faaliyete geçeceği ve bir paket servis uygulaması başlatacağı belirtiliyor.

Lucca kahvaltı

Batard

Bomonti’deki şef restoranı Batard, sevilen ürünlerinden oluşan bir paket menüsü oluşturmuş durumda. Çıtır Tavuk Waffel, Çıtır Tavuk Burger, 4 Pulled Beef Burger, Pastrami, Dana Kaburga, Tabaka Organik Tavuk, Trüflü Parmesanlı Patatez Kızartmasından oluşan menü. gel-al ve yemek sepeti vasıtasıyla sipariş edilebiliyor. Mümkünse misafirlerini mekanda ağırlamayı ve restoranda servis vermeyi önemseyen mekan, akşam saatlerinde paket servis hizmeti vermemekte.

batard

Batard Paket Servis

Batard On-line sipariş
Batard Paket Servis İletişim: 0532 620 85 57
Batard Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Gökkuşağı Sok, Silahşör Cd. 15D, 34380 Şişli

Duble Meze Bar

Beyoğlu’nda ve Karaköy’de 2 şubesi olan Duble Meze Bar meze, manzara ve eğlencesi ile ünlü bir restoran. Her ne kadar Duble Meze’nin mezeleri kendi atmosferinde ayrı bir güzel olsa da bu dönem dışarı çıkmak istemeyen misafirleri için mekan gurme paket servisi hizmeti sunuyor. Duble Mezenin ünlü mezeleri yemek sepeti vale üzerinden sipariş edilebiliyor.

duble

Duble Meze On-line Sipariş

Müsaade

Kadıköy’deki Müsaade Meyhane kendine özgü yorumlarıyla meze ve ara sıcaklar hazırlayan modern bir meyhane, Müsaade Kadıköy’ün pandemi döneminde başladığı paket servis uygulaması oldukça ilgi görüyor durumda. Mekanın mezelerini seven birçok kişi akşam sofralarının mekandan temin ettiği mezelerle kuruyor. Müsaade’nin aşağıda belirtilen paket servis menüsü, haftanın 7 günü 14:00-22:00 arası gel-al ve işletmenin kendi araçlarıyla adrese teslim olarak alınabiliyor.

müsaade

Müsaade Paket Servis Menü

Müsaade Paket Servis İletişim: 0544 204 7254
Adres: Caferağa, Dumlupınar Sk. No:15, 34710 Kadıköy/İstanbul

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.