Kapanan Mekanlar

Fettan Yeniköy (Kapandı)

fettan yenikoy - Fettan Yeniköy (Kapandı)

Yeniköy bir süredir mekan hareketliliği anlamında dikkatleri üzerine çekiyor. İstanbul gece hayatının tek bir merkezde toplanmaktansa, geniş bir alana doğru yayılma trendi hızla devam ediyor. Artık ev ve iş yerlerinin yoğun olduğu her bölgede birer adet steakhouse, brasserie, kokteyl bar, pub, butik kahveci…vs olacak. Bu anlamda Yeniköy’de ki “yeni nesil meyhane” eksikliği 2018 sonbahar-kış sezonuna girilirken yeni bir mekan tarafından dolduruldu. Fettan Yeniköy, meze bar konsepti ile yeni nesil eğlence anlayışının bölgedeki temsilcisi oldu. Fettan Yeniköy, özgün mezeleri, keyfili barı ve gecenin ilerleyen saatlerinde eğlenceli 80-90’lar Türkçe pop müzikleri ile misafirlerini ağırlayacak. Fix menü fiyatının 240 TL olarak belirlendiği mekanda A La Carte menüde mevcut.

fettan

Fettan Meze Bar Adres: Yeniköy Mahallesi, Köybaşı Cd. No:88, 34464 Sarıyer/İstanbul
Telefon: (0212) 223 30 34

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.