Özel Etkinlikler

EN YENİLER

hpynos

Tail Akaretler

Son dönemin hareketli bölgelerinden Akaretler’de Tail isiminde bir kokteyl bar açıdı. Klasik kokteyller kadar, mekanın kendi yarattığı imza kokteyllerinde servis edildiği mekanda, DJ’in hızlandırdığı müzik ile gecenin ilerleyen saatlerinde butik bir kulüp ortamı oluşuyor. Tail’in iç tarafı Yüksek tavanlı, şık ve bohem çizgilerden oluşan bir barken, dış tarafı kahve ve bira servisi yapan günlük bir mekan olarak kullanılıyor.

Endam Karaköy

Endam, Karaköy’deki Purl Otelin (Eski gradiva otel) tersasında meyhane mutfağı temalı menüsü ile açıldı. Zelda Zonk’un eski yerine açılan mekan, şahane manzarası, keyifli dekorasyonu ve ilerleyen saatlerde hızlanan müziği ile iyi yemek ve eğlenceyi birleştirmeyi hedefliyor. Endam’ın sakatat ağırlıklı menüsünde, midye tava, atom kokareç gibi sokak lezzetleri bulunuyor.

Firuze Meyhane Beyoğlu (Detaylı Bilgi İçin tıklayın)

Colonie ve Escale’in de sahibi olan Desert grup, Topaz restoranı, Rana meyhaneye çevirdikten sonra, Şişhane’deki iksv binasının 6, katındaki eski X restoranı kiralayıp Firuze meyhane olarak hizmete soktu. Bilenler X restoranın harika manzarasını hatırlayacaktır, Firuze meyhane’de manzara, mezeler ve meyhane müziği birleşmesiyle, ortaya son dönemin moda mekan tarzı olan bir modern meyhane çıkmış. 40 civarı mezenin servis edildiği Firuze Beyoğlu’nda Perşembe akşamları fasıl gecesi var.

firuze

Firuze Meyhane

Small Arnavutköy

Arnavotköy Small saat 22:00 itibarı ile kapılarını açan butik bir gece kulübü. Kapanan Etiler Şamdan kadrosunun önemli isimlerinden Erdinç Kurtar ve Alican Kurnaz Small’da baş rolde. Şamdan müziklerinin de çokça çalındığı mekan, çevredeki balıkçılardan çıkan yaş ortalaması yüksek kesimin uğrak yeri olmuş durumda. Arnavutköy Small bu kışın DJ müziği yapan popüler butik gece kulüplerinden.

Small Arnavutköy

Small Arnavutköy

Esnaf 1453

Bu senenin trend mekan tipi olan modern meyhanelerden birisi de Maslak 1453’e açılan Esnaf oldu. Yazın Alaçatı’da hizmet veren mekan, özgün sunumlardan oluşan meyhane yemekleri ve canlı müzik programlar ile fix bir fiyat uyguluyor. Orman manzaralı mekanda, çay bardağında servis edilen rakı, yanında sunulan turşu suyu gibi ilgi çekici sunumlar mevcut. Kişi başı fiyatların hiç de mütevazi olmadığı Esnaf’ı şu aralar aradığınızda, “rezervasyonlarımızın yoğunluğundan dolayı size dönüş yapamıyoruz” şeklinde bir bant kaydı çıkıyor (yorumu size bırakıyorum)

Hypnos Hall

Maslak’dan Kemerburgaz’a giden yolda açılan Hypnos Hall, Avrupa’nın en büyük gece kulüplerinden biri durumunda. Milyon doları bulan ses ve ışık sistemleri ile Hypnos elektronik müzik sevenlerin yeni durağı oldu. Yerli ve yabancı önemli DJ’lerin performas gösterdiği Hypnos Hall 3.000 kişiye kadar müzikseveri ayn anda ağırlayabiliyor. 1 Ay önce açılan mekanın VIP bölümleri de mevcut.

hpynos

Hpynos Hall

Deli Meyhane

Kabataş set üstünde açılan ufak ve sempatik bir meyhane. Bölgenin keyifli insanı kadar dışarıdan deneyimlemeye gelen kitleyi ağırlayan Deli Meyhane, (Detaylı yazı için linke tıklayın) son dönemin yaygın mekan tipi olan Modern meyhanelerden. Bazı geceler canlı müzik yapan Deli Meyhane, o günlerde hafiften sokağa taşmalı, eğlenceli bir mekana dönüşüyor.

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Yorum