Gece Kulübü Maslak-Levent

Hypnos Hall – Module İstanbul

Hypnos Hall isim değiştirerek Module İstanbul adını aldı.

Maslak’ta 2019 vardı hatırlayanlar için, sanayideki bir araba çöplüğüne o zamanının eğlence hayatını yöneten önemli isimlerinden Ceylan Çaplı açmıştı dev gece kulübünü. O zamandan beri İstanbul gibi bir şehirde 3.000 kişiyi aynı anda ağırlayacak müzik odaklı bir mekan açılmamıştı. 2017 yılının sonlarına doğru Ayazağa’nda açılan Hypnos Hall getirdiği Marco Resmann, Acid Pauli, Mark Depulse gibi önemli DJ’ler ile özellikle elektronik müzik sevenlerin buluşma noktası oldu. Milyon doları bulan ses ve ışık sistemi ile Hypnos Hall sadece Türkiye değil Avrupa’nın en büyük gece kulüpleri arasındaki yerini aldı. Ancak son dönemlerde aldığımız bilgilere göre mekan mali sorunlar yaşaması sonucu DJ takvimini sağlıklı oluşturamaz hala gelmiş. Bu durumun sonucu olarak Hypnos Hall tüm hafta kapalı olduğu günlerden geçiyor. Umarız mekan kısa zamanda beklenen etkinlikleri ile geri dönüş yapar ve markayı yaşatmaya devam eder.

hypnos

Mekanın Özellikleri ve Giriş Şartları

Aynı anda 3.000 kişiyi ağırlayabilen Hypnos Hall, geniş bir dans alanından ve Vip bölümlerden oluşuyor. Giriş fiyatlarının o akşam ki performansa göre belirlendiği mekanının biletleri, bugece.co ve kapıdan temin edilebiliniyor. Erken satın almalarda performansa göre bilet fiyatlarında belli bir miktar da indirim elde etme imkanı var. Önceden bilet almanız halinde mekanın misafir kabul şartlarına uygun iseniz eğer, (Bilinciniz yerinde, giyiminiz bir gece kulübüne uygun ve sadece erkeklerden oluşan bir grup değilse) bir sorun ile karşılaşmadan mekana giriliyor. Hypnos Hall’a bilet ücreti vermeden girmenin yolu ise, vip bölümlere rezervasyon yapmaktan geçiyor.

Vip Bölüm ve Localar

Dünyadaki benzer gece kulüplerinde olduğu gibi, Hypnos Hall’da da loca düzeninden oluşan bir vip bölüm bulunmakta. Gece kulübünde daha konforlu bir alanda dans etmek istiyorsanız eğer, bu alanlara rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Mekanın vip bölümü, performans kabininin her iki yanında konumlandırılmış localardan oluşuyor. Back Stage olarak anılan ve DJ kabinin hemen yanı başında olan 2 loca ise mekanın en prestijli alanı durumunda. Loca alanlarında görev alan özel servis personeli, bu alanda bulunan misafirlere içki servisinde bulunuyor.

Müzik Tarzı ve Kitle

Hypnos Hall, elektronik tabanlı müzik konusunda uzmanlaşmış bir işletme olmakla beraber, kendini sadece bu tarz ile sınırlı tutmuyor. Etkinlik merkezi olma fikri ile yola çıkan mekan, bazı gecelere RNB ve mekanın tarzına uygun gruplara canlı müzik için kapılarını açabiliyor. Sene boyunca elektronik müziğin dünyaca ünlü DJ’leri belli bir takvimde getiren mekan, hafta içi günlerde yerli önemli grupları akustik müzik konsepti ile ağırlıyor.

Hypnos Hall’un müzik takvimini öğrenmek için instagram sayfasının takip etmeniz yeterli olacaktır. https://www.instagram.com/hypnos.hall/

Hypnos Hall’da Kalben Performansı

Hypnos Hall’da müzik ve dans sever genç kitle ile beraber, özellikle vip bölümlerinde, ünlü simalar görmek mümkün. İyi müziğin adresi olma fikriyle yola çıkan Hypnos Hall’da kitle, performans gösteren sanatçının tarzına göre şekillense de, müzik ve dans sever bir topluluktan bahsetmek mümkün. Şehrin en büyük gece kulübü, eğlenmeyi seven, kentli geniş bir kitleye hitap ediyor.

Hypnos Özel Şişeler

Bar ve Ulaşım İmkanları

Hypnos’un barında standart soft içecekler ve ağır alkol karışımların yanında, klasik kokteyller de mevcut. Şişe servisi olarak ise votka markalarının ürettiği mekana özel şişeler vip bölümlere servis ediliyor. Hypnos’a ulaşım imkanlarına da değinmek gerekirse örneğin, Levent’den 30 TL taksi ücreti ile ulaşılan mekanda, vale servisi de mevcut.

Adres: Ayazağa Mahallesi, Kemerburgaz Cd. No:26, 34396 Şişli/Sarıyer
Hypnos Hall VIP Rezervasyon: 0546 586 6607

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."