Canlı Müzik Gece Kulübü Yemekli Kulüp

Cahide Palazzo

cahide

Pandemi sebebiyle uzun bir mola veren gece hayatı şimdilerde eski günlerine geri dönmeye çalışıyor. Saat 00:00’da müzik yasağının devreye girdiği düşünüldüğünde müzik etkinliklerinin erken saate çekildiği veya biraz esnetildiği gözlemleniyor. Ancak dev metropol her şeye rağmen eğlence sektöründe yeni yatırımları görebiliyoruz. Bunlar arasında geçen sene açılması planlanan fakat son kapanmaya denk gelen Cahide Palazzo, 2021 Ekim ayı içerisinde açıldı. Maslak 1453 içerisinde yer alan Cahide Palazzo, görkemli dekoru, benzersiz şovları ve sahnesinde ağırladığı önemli isimlerle modern bir gazino atmosferi sunacak.

cahide palazzo

Esnaf ve Balkabağa gibi yeni nesil meyhanelerin olduğu 1453 Maslak, gece mekanı üretmeye çok müsait bir yapı sunuyor. Cahide’de yeni ve belki de en önemli projesinde bu bölgeyi seçmiş. Salı’dan, Cumartesiye haftanın 5 günü açık olan mekanda Serkan Kaya, Volkan Konak, Gülşen gibi isimler yer alacak. Yemekli program sırasında tanıdığımız Cahide şovlarına da yer verilecek. Dev heykeller ve büstler arasında yürüyen merdivenlerden girilen mekan, benzersiz dekoru ile misafirlerini fantastik bir dünyaya götürüyor. Son teknoloji kullanılan sahnesi, şık atmosferinde Cahide Palazzo mutlaka deneyimlenmesi gereken ve modern gazino ortamı sunuyor.

Üst katları loca olan mekanda yemekli programların fiyatı ise çıkan sanatçıya göre değişiyor. Örneğin Cuma günleri sahne alan Serkan Kaya’da üst balkon kişi başı 3.000₺, alt kat ise sahneye yakınlığa göre 4.000-10.000 TL arası olarak fiyatlanıyor. (2023-24 sezonu güncel fiyat) Bu fiyata dahil olan menü ise meze, arasıcak ve ana yemekten oluşurken, bira ve şarap sınırsız, rakı ise 4 kişiye 1 büyük eşliğinde sunuluyor.  Saat 20:00 itibarı ile açılan mekanda, 21:15 itibarı ile şovlar başlarken, canlı müzik 22:30’da başlıyor. Yıl boyunca yerli ve yabancı isimleri sahnesinde ağırlayacak olan Cahide Palazzo, şehrin önemli eğlence merkezlerinden birisi olacak.

Adres: Maslak Mah Taş Yoncası Sok, Maslak 1453 Cd No:1-H D:B30, 34367 Sarıyer/İstanbul
Telefon: (0212) 706 78 90

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.