Kadıköy-Cadde Paket Servis Şef Restoranı

Zula Burger Emaar

zula

Çalıştıkları üst düzey restoranlarda fine dining restorancılık üzerine fikir patlatan ünlü şeflerin zula bir adreste başlattıkları sokak lezzetleri hikayesi, önemli lokasyonlara taşınmış durumda. Harbiye’nin arka sokaklarında açılan ve oldukça ilgi gören Zula Burger, Kanyon ve Zorlu’nun ardından 4. şubesini Emaar Avm’de açtı. Zula Emaar bu aralar pandemi sebebiyle sadece gel-al olarak hizmet vermekle birlikte paket servis yoluyla da sevenlerine ulaşıyor. Yemek Sepeti Vale’de 8,4 servis ve 8,8 lezzet puanlaması ile yer alan Zula Burger Emaar’dan buraya tıklayarak sipariş oluşturabilirsizin.

zula

Zula Burger ön plana çıkan lezzetler

Sokak lezzetleri üzerine yaratıcı bir menüsü olan Zula Burger özel soslarıyla bun, burger, taco, hot dog  tarzı lezzetler sunuyor. Kaliteyi malzeme ile usulüne uygun pişirme teknikleri uygulayan Zula Burger’in menüsünde ön plana çıkanlardan Mcdonalds’ın efasane lezzeti Big Mac uyarlaması Fake Mac Burger (41 TL) özel sosuyla hazırlanıyor. Trüflü mayonezi ile servis edilen Basic Burger (41 TL), Domuz bacon içeren Edizione (42 TL) menü olarak da alınabiliyor. Menüdeki 2 çeşit hot dog’un 2’si de dana sosisten yapılırken, Hermosillo Hot Dog (Dogo) cheddar peyniri, avokado aioli, salsa fresca, turşu, Frankfurter Hot Dog (41 TL) karamelize soğan, taze baharatlı aioli, cheddar peyniri, ballı hardal, salatalık relis içeriyor. Zula Burger’in Cheesecake’i Torta de Queso (24 TL) de oldukça seviliyor.

Zula Burger Emaar Menü ve Eve  Sipariş İçin Tıkla
Zula Burger Adres: Ünalan, Libadiye Cd No:88, 34700 Üsküdar/İstanbul
Zula Emaar Telefon: (0533) 148 79 90

Diğer Zula Burger Şubeleri

Zula Burger Harbiye
Adres: İnönü, Harbiye Çayırı Sk. 101a, 34373 Şişli/İstanbul
Telefon: (0533) 148 79 90
Zula Burger Kanyon
Adres: Esentepe, Kanyon AVM, 34394 Şişli/İstanbul
Telefon: (0533) 429 77 64
Zula Burger Vadi
Adres: Ayazağa, Azerbaycan Cd. 3/C, 34396 Sarıyer/İstanbul
Telefon: (0533) 369 19 28

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.