Brasserie-Bar Gece Kulübü Nişantaşı-Beşiktaş

Sail Loft Retro Society Teşvikiye

sail

Sail Loft Retro paket servis bilgileri aşağıda

Sail Loft Bodrum 20 yıldır sörf okulu ve bar konseptini başarı ile uygulayan, Gündoğan ile özdeşleşmiş mekanlardan. Gündüzleri sörf okulu ve iskelesindeki plajı ile hizmet veren mekan, akşamüstü kokteyllerin içildiği bir bar ve sonrasında da bölgenin gece mekanına dönüşüyor. Spor, müzik ve eğlencenin bir mekanda nasıl birleşebileceğinin en iyi örneklerinden olan Sail Loft, “yazılı olmayan kuralları olan bir topluluğun üyeleri” olarak tarif edilebilecek Müdavim bir kitleye sahip. İşte Sail Loft 2019’un ilk aylarında, kitlesine kışın da hitap etme amaçlı, Teşvikiye’deki yeni mekanını açtı. Sail Loft Retro Society, yemek, kahve, çalışma, müzik ve tabi akşam barı için gidilebilecek, tüm gün aktif bir Nişantaşı mekanı olacak.

sail loft

Arda Önen’in Teşvikiye’deki Sail loft’u, Gündoğan’daki doğallığın aksine oldukça ince düşünülerek tasarlanmış retro bir mekan deneyimi yaşatıyor. Art Deco tarzında dekore edilmiş mekanda, tek tek ayrıntılar hesaba katılarak birleştirilen objeler ile gelenleri zaman yolculuğuna çıkaran bir ortam elde edilmiş. Gündüzleri çalışma, kahve ve buluşma noktası olan mekan, akşam itibarı ile kendi tarzında bir restoran-bara dönüşüyor. Ortaya paylaşıma uygun olarak oluşturulan menüde, Felafel Toplar (40 TL), Ördek Mini Dürüm (55 TL), Peynir-Şarküteri tabakları (45-70 TL) ve Pizzettalar (37 -50 TL)  gibi ortaya söylenebilecek tabaklar sunuluyor. Ana yemek olarak ise makarnaların yanısıra Somon Izgara (60 TL),  Lokum (75 TL) gibi alternatifler mevcut. Her zamanki gibi müziğin başrolde olduğu Sail Loft Retro Society Kiwi, Arda Önen ve Mehmet Garan gibi DJlerin plaktan yaptığı müzik ise mekanın kimliğini tamamlıyor.

sail

Pandemi sebebiyle ikinci kapanmanın yaşandığı şu günlerde Sail Loft Teşviykiye gel-al ve Fuudy app üzerinden paket servis hizmetine başladı. Sail Loft lezzetlerini eve sipariş olarak hizmet vermek isteyenler 10:00-22:00 saatleri arasında uyguma üzerinden sipariş verebiliyorlar. Ayrıca mekan sevilen kokteyllerini sonradan alkol eklenebilecek şekilde şişelenmiş halde paket servise sunuyor.

sail loft

Sail Loft Eve Sipariş İçin Tıkla
Sail Loft Retro Society Adres:Teşvikiye Mah, Ahmet Fetgari Sk. No: 17 A, 34365 Şişli
Telefon: (0212) 261 83 03

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.