Bodrum İtalyan Mutfağı Plaj

Paper Moon Bodrum

paper moon bodrum

2021 yazı birçok İstanbul restoran markasının Bodrum’da yazlık açtığı bir sezon olarak karşımıza çıkıyor. Bunlar arasında geçen yaz Elia Restaurant’a ev sahipliği yapan Bodrum Loft’un içerisine gelen Paper Moon en çok dikkat çekenler arasında. Torba Türkbükü arasında karayolundan ayrılarak ulaşılan Demirbükü koyunda yer alan Bodrum Loft bakirliği ve doğal güzelliğiyle ön plana çıkıyor. Aylık kiralanan rezidansların da olduğu yerleşkede en güzel yeme-içme alanı ise bu yaz Paper Moon’a ait olacak. Mekanın yaza uygun olarak oluşturduğu menüsü ve kokteylleri akşam saatlerinde özel bir deneyim sunacak. Gündüz saatleri ise dışarıdan sınırlı sayıda giriş de kabul eden plajda Paper Moon lezzetleri deneyimlenebilecek.

paper moon bodrum

Milano’nun sevimli restoranı Akmerkezin alt katıdanki şubesinde yaklaşık 25 yıldır popüleriliğini koruyor durumda. İlk defa yazlık mekan açan Paper Moon izole ve doğal güzelliği ile büyüleyen koyda İtalyan lezzetlerini sunacak. Restoran ve bar olarak 2 bölümden oluşan mekan akşam saatlerinde dinamik müzikleri ile keyifli bir bar ortamı sunacak. Paper Moon Bodrum, Akşam yemeği ve plaja rezervasyonla misafir kabul ederken, bar bölümün de rezervasyon yapmak mümkün. Misafirler bu yaz Paper Moon yönetimine geçen eski Nobu’nun olduğu kum plajdan ise 100€ minimum harcama ile yararlanılabilecek.

sunset bodrum

Paper Moon Adres: Gölköy Mah. 25. Sokak, Bodrum Loft Hotel
Telefon: (0533) 073 86 86

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.