Bodrum Plaj

Monkey Bodrum (Kapandı)

monkey bodrum

Yeme-içme dünyası ve gece hayatının önemli markalarının 2021 yazında Bodrum’da yazlık açtığını gözlüyoruz. Pandemi sebebiyle bir açılıp bir kapanan mekanlar çözümü bolca izole alan sunan Bodrum’a yazlık açmak olarak bulmuş gibi gözüküyor. Bodrum özelinde ise Yalıkavak’ı ayrı bir yere koymak da fayda var. Bu yaz özellikle Yalıkavak’ın bakirliği ile ön plana çıkan Gökçebel tarafında keyifli mekanlar açılıyor. Bunlar arasında İstanbul’da müzik, kokteyl ve manzara üçlüsünü oldukça iyi birleştiren Monkey Bodrum, en çok dikkat çekenler arasında. Monkey Bodrum, denizi, doğası ve gün batımı ile ünlü bölgede plaj, akşam barı ve Ege lezzetleri sunan restoranı ile müdavimlerini ağırlayacak.

monkey bodrum

Gökçebel’deki mekan, açıkçası Monkey’in Şişhane İKSV’deki bohem ruhunu oldukça iyi yansıtan bir ortam sunuyor. Doğal güzelliği ve izole alanları ile Monkey Bodrum gündüzleri plaj olarak hizmet verecek. Kumsal ve ağaçlar arasıda, 2 ayrı plaj alanı sunan mekanda güneş ile olan ilişkinize göre tercih yapmanız mümkün. Gün boyu Akdeniz mutfağı üzerine lezzetler sunacak olan plajın minimum harcama ise 250 TL olarak belirlenmiş durumda. Akşamları ise Monkey’in bağlı olduğu Desert gruba ait Yunan restoranı Lipsi, manzaraya karşı Ege lezzetleri sunacak. Lipsi’nin yan tarafında yer alan bar kısmı ve minderli alanlar, akşamüstü itibarı ile koyun güzelliğine karşı dinamizmin yükseldiği alanlar olacak. Mekanın yaza özel kokteylleri eşliğinde DJ’ler, gün batımına karşı Monkey Bar atmosferini Bodrum’a taşıyacak.

monkey bodrum

Adres: Yalıkavak Şendoğan caddesi no : 17, 48990 Bodrum/Muğla
Telefon: (0542) 121 35 74

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.