Maslak-Levent

Misafirliq

misafirliq

İstanbul’un dinamizmi ve yoğun temposu birçok alanda olduğu gibi yeme-içme alanında da hayatı kolaylaştıran fikirlere ihtiyaç duyulmasına sebep oluyor. Özellikle konu davet vermeye geldiğinde ise işin altından kalkmak zorlaşırken, zaman ve bütçeyi iyi yönetmek için profesyonel ellerin devreye girmesi gerekiyor. Le Cordon Bleu Paris mezunu Ceylan Kendir ve kurumsal hayattan gelen Tuğçe Erkaya, bu ihtiyacı giderme adına mutfak ve müşteri deneyimlerini on-line bir platformda bir araya getirmeye karar vermişler. 2016 senesinde kurulan Misafirliq bireysel yemek ve davet anlamında nitelikli yemeği zahmetsiz yoldan ulaşabileceğiniz bir oluşum olarak karşımıza çıkıyor. 42 Maslak içerisinde keyifli bir lokantası da olan Misafirliq, ofis toplantılarından, kalabalık ev davetlerine özel menüler oluşturabileceğiniz bir “online catering” konsepti sunuyor.

misafirliq

Davet ve Catering

Bireysel olarak bir öğünde belki ama, verilecek davette deneme yanılma yöntemi oldukça riskli olabilir. Bu anlamda Misafirliq, kolay arayüzü olan web sitesinde bir davet organizasyonun gerekli tüm bileşenlerini oldukça açıklayıcı bir şekilde sunuyor. Kaliteli ve taze ürün tedariğini yola çıkış noktası olarak belirleyen butik catering markası, nokta atış menüler ile keyifli bir davetin temel taşlarını oluşturuyor. Misafirliq’de içki saati menüsü, çay saati menüsü, geleneksel sofra, modern sofra gibi özel olarak hazırlanmış menülerden seçip hemen alabileceğiniz gibi, kendi menünüzü de oluşturup, hızlıca sipariş verebiliyorsunuz. Web sitesinde yemek menüleri dışında sofra aksesuarları, yemek takımları ve garson hizmetleri gibi daveti görsel ve servis yönünden destekleyen seçenekler sunuluyor.

misafirliq

Misafirliqhane

Mutfağı 42 maslak içerisindeki Lezzet Müzesinde yer alan Misafirliq’in yerinde yemek yiyebileceğiniz bir de restoranı bulunmakta. Günlük olarak hazırlanan yemeklerden kendi tabağınızı oluşturduğunuz Misafirliqhane, bu aralar pandemi sebebiyle yerinde hizmet veremese de, paket servise devam ediyor. Bu menülerden akşam veya öğle menüsü sipariş edilebileceği gibi, 3 günlük Detox, 5 günlük diyet gibi amaca yönelik seçimler de yapmak mümkün. Diyet ve detox menülerin seçilmesi halinde menüler günlük olarak istenilen adrese gönderiliyor.

Misariliq Web Sitesi
Misafirliq Adres: Maslak Mah. Ahi Evran Cad.42 Maslak No:6 İç Kapı No:107
Telefon: (0850) 885 01 86

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.