Beyoğlu-Karaköy Pub-Gastro Pub

Graffitication Bar

graffiti

Yeme-içme trendleri sürekli bir değişimden geçerken, kent yaşamında bira ve kahvenin başrolde olduğu mekanlar ön plana çıkıyor. Butik kahveciler ve gastropublar üzerinden gelişen bu trend, popüler semtlerde kendisine yer bulmakta. Son dönem bir değişimden geçtiği açıkça gözlenen Kasımpaşa-Piyalepaşa arasındaki alan da bu tarz mekanlar ile sosyal hayata giriş yapmış durumda. Arter İstanbul ile birlikte hareketlenen bölgede Sheraton İstanbul City Center, içerisinde yer alan keyifli  mekanları ile bir dikkat çeken diğer bir oluşum olarak karşımıza çıkıyor. Bu mekanlardan Graffitication Bar, enerjik atmosferi, Gastro Pub lezzetleri ve özel etkinlikleri ile bölgeye yeni bir soluk getirmiş durumda.

graffiti

Graffitication Bar, Pazar hariç haftanın 6 günü 17:00-01:00 arası açık bir mekan. Girişinden itibaren renkli duvarları ve oyun konsolları ile ortam değişikliğini net bir şekilde hissettiren mekan, modern bir Pub atmosferi sunuyor. Sheraton İstanbul City Center içerisindeki 6 mekandan birisi olan Graffitication’da fıçı bira çeşitleri ve kokteyller ön planda. Gün boyu çalışma ve toplantı için de tercih edilebilecek mekan akşamüstü itibarı ile en hareketli saatlerini yaşıyor. Mekan, Arter İstanbul’a yapılacak ziyaretlerde ise bir mola verip, atıştırmalıklar eşliğinde bir içki almak için ideal bir atmosfer sunuyor.

graffiti

Graffitication’un mutfağından bahsedecek olursak, mekanın menüsü modern sokak lezzetlerinden oluşuyor. Geneli paylaşıma uygun tabaklardan, Fish & Chips ve Graffiti Burger denenmesi gerekenlerden. Bazı akşamlar etkinliklere ev sahipliği yapan mekanın takvimini buraya tıklayarak instagram sayfasından öğrenebilirsiniz. Son dönem sıkça gördüğümüz gastro-pub konsepti ile Graffitication tüm gün zaman geçirmek ve grup toplanmaları için bölgedeki önemli bir açığı kapatmış denebilir.

graffiti

Adres: Hacıahmet, Kurtuluş Deresi Cd. No:23, 34440 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 806 10 10

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.