Akdeniz Mutfağı Bodrum Canlı Müzik Plaj

Frankie Beach Bodrum

frankie beach

Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts, içerisinde yer alan nitelikli mekanları ile dikkat çekiyor. Adını Türk mitolojisinde Deniz Tanrısı’na şarkı söyleyen neşeli deniz kızından alan Susona, Hilton grubunun en üst segmenti olan LXR markası ile Bodrum’da yer alıyor. 76 adet modern tarzda oda, süit ve villaya ev sahipliği yapan yarımada, doğası ve içerisindeki mekanları ile ziyaret edenleri kendisine hayran bırakıyor. Bu mekanlar arasında beach club konsepti ile otelde yer alan, Frankie Bodrum, kuşkusuz en önemlilerden. Frankie Beach Bodrum, sade ve konforlu ortamı, nitelikli lezzetleri ve akşamüstü saatlerine renk katan Sunset Live Sessions etkinlikleri ile özel bir plaj deneyimi vaat ediyor.

Frankie

Frankie Beach, Torba koyunda yer alan mavi bayraklı deniziyle, Ege’nin turkuaz sularına karşı Bodrum’un en keyifli plajlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Mekanın iskelesinde yer alan güneşlenme alanları ve kabanalar doğayla baş başa bir dinleme ortamı sunuyor. Akşamüstüne doğru ise müzik, kokteyl ve güne göre değişen etkinlikler ile beach club’daki dinamizm artıyor. Frankie Bodrum, İstanbul’daki mekanında olduğu gibi taze ve yerel ürünlerden hazırlanan lezzetler sunuyor. Mekanın menüsünde yaza uygun lezzetlerden pizza, salata ve bowl tabaklarının yanısıra, ev yapımı makarnalar yer alıyor. Frankie’nin menüsünün başrolünde ise ağır ateşte pişen büyük balıklar, kemikli etler, deniz mahsüllü paella’lar, kabuklu deniz ürünleri bulunmakta.

frankie

Frankie Beach Club’da akşamüstü itibarı ile ise Sunset Live Sessions saatleri başlıyor. Mert Levent, Aksak, Yosi Gabay gibi önemli DJ’lerin setin başına geçtiği mekanda, haftanın 3 gün canlı müzik programı gerçekleştiriliyor. Frankie Beach’in Temmuz ayı canlı müzik takviminde Cuma Emir Ersoy, Cumartesi İskender Paydaş, Pazar Yol Project yer almakta. Ödüllü barmenlerin yaptığı imza kokteyllerin etkinliklere eşlik ettiği mekan, otel dışından da misafir kabul ediyor. Kendi teknesi ile denizden ulaşım imkanı da sunan Frankie Bodrum’un güncel programını öğrenmek için, buraya tıklayarak instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Frankie Beach Adres: Torba, Kaynar Cd No:15, 48400 Bodrum/Muğla
Telefon: (0538) 544 87 47
Frankie Beach On-line Rezervasyon İçin Tıklayın

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.