Maslak-Levent Pub-Gastro Pub

Bronco Vadi İstanbul

bronco

Bronco Paket servis bilgileri aşağıda

Vadi İstanbul, rezidansları ve alış veriş merkezi daha henüz tamamlanmadan, açılan mekanları ile dikkat çekmişti. Oldukça geniş bir alanı yeme-içme ve sosyalleşmeye ayıran yaşam alanı, birçok ünlü restoran markasına ev sahipliği yaparak göz önünde oldu. Ancak yeni oluşan mekanların oturması ve kendini bulmasının da zaman aldığı söylenebilir. 2019 Kasım ayında açılan Bronco Vadi istanbul, AVM’deki diğer mekanlardan oldukça farklılaşan tarzı ile dikkat çekiyor. Yemek Sepeti’nde 8,8 Hız, 8,3 Servis, 8,1 Lezzet puanlaması ile yer alan Bronco’dan buraya tıklayarak sipariş verebilirsiniz.

Bronco vadi

Ünlü şef İsmet Saz’ın yeni mekanı, modern ve renkli dekorasyonunu, sevilen sokak lezzetleri ile tamamlamış. Amerikan diner’ların zamansız dekoruna sahip olan Bronco, Türk, Meksika ve Amerikan mutfağından sevilen lezzetleri kompak bir menü ile sunuyor. Taco, Burger, Kokoreç gibi şefin yorumundan geçmiş lezzetler, hızlı ve dinamik ortamda servis ediliyor. Bronco Truffle (trüf ezmeli aioli soslu dana burger), Hot Baby (kızarmış tavuk kanadı), Tavuk Taco Bronco’nun favori lezzetlerinden.

bronco

Bronco Eve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Ayazağa, Ayazağa Cendere Cd., 34396 Sarıyer/İstanbul

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

  • Restoranın tarzı “dinner” değil “diner”. Dine sözcüğünden türemiştir. Daynır diye okunur.