Beyoğlu-Karaköy Kahve Mekanları Pâtisserie

Brew Patisserie Karaköy

brew patisserie

Galata ve Karaköy tarihi dokusu ile İstanbul’un güzelliklerini en iyi sergileyen bölgeler. Turistlerin ve lokallerin bu güzelliği bir yaşam alanı olarak deneyimleyebilmesi içinse nitelikli mekanların açılması gerekiyor. Hatta bu mekanların sadece meyhane veya Ocakbaşı tarzında olmaktan ziyade, her ihtiyaca göre dengeli şekilde bölgede yer alması daha da keyifli olacaktır. Yakın zamanda Karaköy vapur iskelesinin tam karşısında açılan Brew Patisserie bölgedeki önemli bir eksiği gidermiş durumda. Manzaraya karşı rahat oturma alanları, artisan fırıcılıktan örnekleri ve nitelikli kahveleri ile Brew Patisserie, Karaköy’de günün her saat diliminde ziyaret edilebilecek mekanlardan olmuş

brew karaköy

Brew Coffee ilk olarak kahve ile çıktığı yoluculuğuna 3. şube olan Karaköy’de bir Fransız artisan pastanesi olarak devam etmiş. Mekan Vapur iskelesine karşı sunduğu dış oturma alanlarının yanısıra, iç mekanında da misafirlerini ağırlıyor. Brew Patisserie’ye girer girmez ürünler ve dekorasyon kendinizi Paris’de bir pastanede hissetmenizi sağlıyor. Konforlu oturma alanlarının olduğu, turkuz renkin hakim olduğu mekanın içerisinde bir de çikolata dolabı bulunuyor. Fransız pastacılığının en meşakkatli (kat kat yapılması sebebiyle) ürünleri olan Fransız pastaları, makaron ve kruvasanlar rengarenk görüntüleri ile Brew Karaköy’de başroldeki oyuncular durumunda. Tüm ürünleri ev yapımı olduğu modern pastanenin, çekirdeğini kendi kavurduğu kahveleri de oldukça seviliyor.

brew patisserie

Güne kahvaltı servisi ile başlayan Brew Karaköy geleneksel kahvaltı tabağımızın yanısıra, dana baconlu Brew BenedictKaramelize Pan Cake, Kruvasan Sandviç gibi kompak sabah lezzetleri sunuyor. Günün tamamına uygun atıştırmalıklar sunan mekanın menüsünde son dönem revaçta olan Bowllar da (kase) bulunmakta. Ayrıca mekanın menüsünde Brew Glam Burger ve Çökertme gibi birkaç nokta atış yemek de sunuluyor.

Brew Patisserie Menü İçin Tıklayın
Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa, Kemankeş Cd. No:16 D:Karaköy, 34425 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0530) 037 64 84

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.