Akdeniz Mutfağı Bodrum Plaj

Bagatelle Bodrum

Özellikle son zamanlarda Bodrum’da çok yüksek kaliteli mekanlar açılmaya başlandı. Bu anlamda Bodrum lüks tatil anlayışında da başı çeken beldelerden oldu. Bahsettiğimiz anlayış dahilinde, farklı eğlence deneyimi ile de bilinen New York çıkışlı başarılı Fransız Restoranı Bagatelle Bodrum artık Bodrum Yalıkavak Marina’da!

Yalıkavak Marina’da bulunan mekan/plaj Bagatelle Bodrum, her gün 11:00 – 01:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Üst düzey bir hizmetin hüküm sürdüğü Bagatelle, hem deniz kenarındaki konumu, hem lezzetli yemekleri hem de lüks restoran/plaj/eğlence deneyimi ile Bodrum’a çok farklı bir soluk getirmiş durumda. Gece gerçekleşen müzikli eğlenceler de cabası. Maalesef 01:00’da sona erse de bu eğlenceler hali hazırda pek çok insan için tatmin edici ve keyifli. Kendinizi Güney Fransa’da gibi hissedebileceğiniz mekan/plajda pek tabii ki her yerde bulunamayacak lezzetlerle karşı karşıya kalmanız içten bile değil. Şef Hakan Öztaç’ın önderliğinde geliştirilen menüde; Avokado Pizza, Izgara Jumbo Karides, Carpaccio De Bar ve Trüflü Pizza en sevilen imza tabaklardan. Bunlarla birlikte havyar çeşitleri,  paylaşılabilecek lezzetler ile taze deniz ürünleri de bulunabiliyor.

Enfes kokteyllerinden ve içkilerinden de bahsetmemek olmaz pek tabii. Özellikle gündüz plaj kısmında kokteyllerinizle keyif yapmak veya mekanın ortasında bulunan havuzda zamanı yavaşlatarak etrafı seyir çok farklı bir deneyim olacaktır. Gece eğlencelerinde ise dünyaca ünlü DJ’lerle keyifli müzik performansları, danslar ve eğlenceli saatler siz misafirleri bekliyor. St. Tropez’de bir festivalde gibi hissedeceğiniz, atmosferi bu şekilde inşaa edilmiş Bagettelle Bodrum, Yalıkavak Marina’nın şimdiden yıldızı olmuş durumda. Fiyatlar da bu oranda yüksek; ancak değebilecek bir zaman dilimin geçireceğinize de eminiz. Siz de bu unutulmaz deneyim için mekanı ziyaret edin deriz!

Bagetelle Adres:Yalıkavak, Merkez Mah, Çökertme Cd., 48990 Bodrum/Muğla
Telefon:(0537) 057 42 42

Yazar Hakkında

Naz Kavas

Asıl mesleği avukatlık olup, yaklaşık 5 senedir İstanbul’da avukatlık yapan Naz, bundan da uzun bir süredir yeni mekanları keşfetmek, bu mekanlardaki farklı lezzetleri deneyip, atmosferlerini deneyimlemek motivasyonu ile yaşamaktadır. Şehir içi ve şehir dışında deneyimlediği ve beğendiği mekanlar hakkında, kendi gözlemine dayanarak kısa yazılar yazar. Keşfettiği yerlerin içinde çok sevdikleri olursa da defalarca giderek ‘’Müdavim’’ olur.

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.