Dünya Mutfağı Etiler-Boğaz Pub-Gastro Pub

Akatlar Dirty Hands

Dirty Hands Akatlar paket servis bilgileri aşağıda

Akatlar’da açılan Dirty Hands enteresan menüsü ve albenili kokteylleri ile dikkat çekiyor. Türkiye ve dünyadan, sokak lezzetlerinin özel sunumlarından oluşan menü, oldukça olumlu etki yaratmış durumda. Arnavutköy Any’nin işletmecileri tarafından açılan mekan, popüler semtler yerine Akatlar gibi meskun mahal bir bölgeyi seçmesiyle de konuşulmuştu. Görünüşe göre Akatlar Dirty hands, hem seçtiği bölge, hem de tarzı itibarı ile doğru seçimler yapmış gibi gözüküyor.

Dirty Hands Akatlar

Dirty Hands Akatlar

Sokak Lezzetleri ve Özgün Kokteyller

Taco, bao, Nachos, dana yanak, bir çok lezzet, özel sunumlar ile servis ediliyor. Bu atıştırmalıklar ile birlikte şarap ve bira yanında, kokteyllerinde tercih edilmesi dikkat çekiyor. Yaratıcı yemek menüsü ve kokteyller, mekanı çekici kılan en önemli unsurlar durumunda.

Dirty Hands Akatlar, sokak lezzetleri

Dirty Hands Akatlar

Kadro Sağlam

Mikla, Gile, Mimolett gibi fine dining restoranlarda çalışmış olan şefler Cihan Kıpçak ve Üryan Doğmuş, Dirty hands’in mutfağındalar. Şefler, sokak lezzetlerini oldukça özgün bir yorumla menüye dahil etmişler. Mekanın yemek menüsü, misafirlerine lezzetli ve farklı bir deneyim vaat ediyor durumda. İşletmenin bar kadrosu da oldukça kuvvetli. Bu sene Diageo Barmenclub Masters kokteyl yarışmasının finalistlerinden Onur Balk, Akatlar Dirty hands’in barını yönetiyor.

Dirty hands kokteylleri

Dirty hands kokteylleri

Dekorasyonu, menüsü ve içkileri ile, Akatlar Dirty Hands özellikli mekanlardan birisi olarak şehre kazandırılmış gibi gözüküyor. Arnavutköy Any’nin işletmecileri Oytun ve Hülya Yazdıç, bölgedeki ikinci mekanlarını da doğru tüketici ihtiyaçlarını tespit ederek kurgulamışlar diyebiliriz. Bu aralar Dirty hands’in Salı geceleri organize ettiği Türkçe müzik geceleri de oldukça hareketli geçiyor diye eklemek lazım.

Dirty Hands ve Any Yemek Siparişi İçin Tıkla
Adres: Zeytinoğlu Caddesi, No 9, Akatlar, Beşiktaş
  Telefon: 0212 352 2282

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.