2020 YILBAŞI PROGRAMI Paket Servis

Yılbaşı Hindisi Nereden Alınır?

yılbaşı hindisi

Yılbaşı Hindisi nereden alınır? Yılbaşı veya Noel akşamının klasik yemeği iç pilavlı, kestaneli hindi almak için ideal restoranlar hangileri? Yılbaşı hindisini evde pişirmek istemiyorsanız, bu işte uzmanlaşmış bazı restoranlardan temin edebilirsiniz. Kestaneli iç pilavı ile servis edilen hindiyi gel-al ve paket servis olarak sunan restoranları aşağıda sıralıyoruz. 2021 senesine gireken yılbaşı hindisi fiyatları ve teslimat koşulları nasıl? Yılbaşı veya Noel akşamı adrese teslim Hindi nerelerden sipariş verilir? Aşağıda konusunda uzmanlaşmış restoranlar sıralanmış durumda.

hindi

Divan

Tecrübeli restoran zincirlerinden Divan uzun yıllardır yılbaşı hindisi hizmeti veren işletmelerden. Gel-al ve olarak hizmet veren Divan’da 2020 Hindi fiyatları tam 75o TL, yarım 480 TL olarak belirlenmiş durumda. Divan İstanbul, Divan İstanbul City, Divan İstanbul Asia, Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Bebek, Divan Pub Erenköy, Divan Pub Ataşehir, Divan Brasserie Akasya ve Divan Beyoğlu’ndan sipariş edebileceğiniz hindi menüsünde ciğerli iç pilav, Brüksel lahanası ve yaban mersini sosu da bulunuyor. Divan’dan 3 gün önce sipariş vermek kaydıyla belirlediğiniz saatte hindinizi sıcak ya da soğuk olarak seçtiğiniz restorandan teslim alabilirsiniz.

divan hindi

Divan Bebek Adres: Bebek Mahallesi, Cevdet Paşa Caddesi No: 28/A 34342 Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (212) 263 29 73

Misafirliq

Misafirliq, kurumsal hayattan gelen Tuğçe Erkaya ve Le Cordon Bleu Paris mezunu Ceylan Kendir tarafından kurulmuş On-line bir catering markası. “Misafir ağırlamanın kolay yolu” düşüncesiyle yola çıkan Misafirliq evde vereceğiniz davetler için ulaşılabilir fiyatlar ile, hoş çözüm önerileri sunuyor. Yılbaşı için de oldukça keyiflli seçenekler sunan Misafirliq isteklerinize göre yılbaşı hindinizi hazırlayıp, adrese (İstanbul’un tüm ilçeleri) teslim ediyor. Kullanışlı arayüzü sayesinde Misafirliq’den sipariş vermek de oldukça kolay ve zevkli. Web sitesini ziyaret ettiğinizde, hindinin büyüklüğü, kestaneli pilav ve sebze garnitür tercihine göre 220 TL’den başlayan fiyatlar ile hindi siparişinizi oluşturabiliyorsunuz. Misafirliq’den yılbaşı hindisi siparişi vermek için aşağıdaki linki tıklayabilirisiniz.

misafirliq

Misafirliq Adres: Maslak Mah. Ahi Evran Cad.42 Maslak No:6 İç Kapı No:107
Telefon: (0850) 885 0186

Gram Evde

Gurme restoran Gram yılbaşı hindisi siparişi alan restoranlar arasında. Gram’da İki gün önceden portakal, elma suyu, taze otlar ve baharatlarla marine edilen 6 kiloluk hindileri sulu kalacak şekilde fırınlanıyor ve kestaneli otlu iç pilav ile servis ediliyor. Gram’dan hindi almak isteyenlerin 3-4 gün önceden sipariş vermesi gerekiyor. Restoranın yılbaşı hindisi sipariş için belirlediği son tarih ise tarihi 24 Aralık saat 16:00. 8 kişilik hindiyi 545 TL fiyat ile sunan Gram 15 Aralık’a kadar verilen siparişlerde zencefilli kurabiye kutusu hediye ediyor.

yılbaşı hindisi

Telefon: (0212) 2852292

Havandan Reşitpaşa

Reşitpaşa’nın sevilen “gurme esnaf lokantası” Havandan yılbaşına özel bir paket sunuyor. Havandan’ın menüsünde Kestaneli pilavlı yılbaşı hindisinin yanısıra lokantanın sevilen meze, ara sıcakları ve tatlıları bulunmakta. Havandan yılbaşı menüsünün bütün ve yarım sunulan hindi seçimlerine göre belirlenen fiyat bilgisini aşağdaki iletişim numarasnıdan öğrenebilirsiniz.

havandan

Havandan Yılbaşı Menüsü

Adres: Reşitpaşa, Emirgan Sk. 30/B, 34467 Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0533 931 93 66

Fıccın Beyoğlu

Beyoğlu’nun Çerkez mutfağı üzerine sevilen restoranı Fıccın yılbaşına özel menüler ile karşımıza çıkıyor. Piliç dolma, 4 kişilik hindi veya kuzu tandır ve 8-10 kişilik hindi olarak 4 alternatifli sunulan menüler, kestaneli iç pilavı ile servis edilyor. Fıccın’da yılbaşı hindisi fiyatları 190 TL’den başlıyor. Restoranın sevilen mezeleri ile birlikte oluşturduğu menüleri aşağıdaki linkten web sitesine tıklayarak inceleyebilirsiniz.

fıccın

Fıccın Yılbaşı Hindisi Siparişi İçin Tıklayın
Adres: Asmalı Mescit Mahallesi, Kallavi Sk. No:1, 34430 Beyoğlu
Telefon: (0212) 293 37 86

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.