Kahve Mekanları Maslak-Levent Sanayi Restoranları Türk Mutfağı

Sanayi 313 Maslak

Maslak Oto Sanayi içerisindeki kült mekan Sanayi 313 sergilediği tasarım ürünler ve sunduğu özel lezzetler ile karşımıza ender çıkan konsept-restoranlardan. Gastronomi ve sanatın buluştuğu benzersiz atmosferi ile Sanayi 313 zaman geçirmesi oldukça keyifli bir mekan kuşkusuz. Ancak işletmenin hoş atmosferini, meşhur yemek büfesini ve sevilen brunch’ını tekrar deneyimlemek için biraz daha zamana ihtiyacımız olacak. Zira pandemi şartlarının artmasıyla Kasım ayı itibarı ile mekanlar tekrar kapandı. Maslak’daki mekan arka arkaya gelen kapanmaların da etkisiyle birçok nitelikli mekanda görüldüğü üzere paket servis uygulamasını başlattı. Mevcut menüde başlangıçlardan Pancar Carpaccio, Somonlu Mor Lahannalı Kısır gibi başlangışlar dikkat çekerken. Ana yemkelrdenn ise kırmızılı erikli Kuzu İncik, Kağıttta kokoreç gibi spesiyaller tercih edilebilir. tatlıları da oldukça sevilen mekandan, Ev Yapımı Erik Suyu, Elmalı, Fesleğenli Portakal Suyu gibi içecekler de sipariş verilebilir. Sanayi 313 paket servis uygulamasına gel-al, yemek sepeti ve fuudy app üzerinden 11.00-21:00 saatleri arasında devam ediyor olacak.

sanayiSanayi 313 sevilen kahvaltısını da paket servis olarak sunuyor.
Sanayi 313 Menü ve Eve Sipariş İçin Tıkla
Adres: Maslak, Maslak, Ataturk Oto Sanayi Sitesi, 2.Kisim-10. Sokak. No: 313, 10. Sk., 34398 Sarıyer/İstanbul
Telefon: (0212) 286 38 57

 

 

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.