YILBAŞI PROGRAMI

Sabrosa Swissôtel The Bosphorus Yılbaşı Programı

sabrosa

Sabrosa, aileniz ve sevdiklerinizle muhteşem bir Yeni Yıl akşamı geçirmek için sizlere özel bir akşam hazırladı. Café Cubano Orkestrası muhteşem bir eğlence sunarken bu geceye özel hazırladığımız ziyafet için görkemli bir açık büfe sizi bekliyor. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir Yeni Yıl akşamı 31 Aralık’ta Sabrosa’da!

Sabrosa Menü

Gymboree oyun odasında çocukların da en az sizin kadar eğleneceği keyif dolu bu gecede; zengin açık büfe, sınırsız içecek ve gece boyu sürecek müthiş bir parti sizi bekliyor!

Sabrosa kişi başı fiyat

3.800 TL’den başlayan fiyatlar ile

1 Ocak 2022 sabahı Sabrosa’da brunch

Sabrosa’da kahvaltı lezzetleriyle başlayan brunch; Akdeniz yeşilliklerinden Asyalı suşiye, İtalyan risottodan nefis tapaslara kadar dünya mutfağının sayısız lezzeti ile zenginleşiyor. Swissôtel The Bosphorus, Pazar Brunch’ı ile aileniz ve sevdiklerinizle beraber yeni yıla muhteşem bir lezzet şöleniyle başlayın.

sabrosso

Rezervasyon İçin

(0543) 326 81 1

Swissôtel The Bosphorus Yılbaşı Programları İçin Tıkla

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.