Etiler-Boğaz Modern Meyhane

Civarda Kuruçeşme

civarda

Pandemi sonrası normal hayata dönüşte bazı mekanlar kaldığı yerden devam edemedi. Süreç belkide kaçınılmaz değişimin hızını arttırken, birçok önemli markanın tekrar açılamadığını gördük. Bunlar arasında Lebiderya Beyoğlu, Park Şamdan Kuruçeşme, La Mancha ve Kydonia’yı sayabiliriz. Açıldığı tarihten itibaren birçok kez adres değiştiren Civarda, Ekim ayının son günlerinde Kuruçeşme’de ki La Mancha, Kydonia ve İncirli şaraphanenin olduğu binada son yerini almış oldu. Civarda yeni nesil meyhane konsepti üzerinde kendi müdavim kitlesini oluşturan ve adeta bir topluluk hareketi olarak devam eden başarılı bir oluşum. Dolayısıyla açıldığı gün itibarı ile eski Kydonia’nın olduğu katı doldurarak yolculuğuna başladı. Boğaz manzaralı mekanın daha önce La Mancha’ya ev sahipliği yapan teras katı ise ise yakın zamanda hizmet vermeye başlayacak. Civarda Kuruçeşme, eskiden İncirli Şaraphane’nin olduğu kapalı alandan oluşan giriş katını ise farklı bir konsept ile yakın zamanda açacak.

civarda

Civarda Kuruçeşme fix menüsünü ise meze, ara sıcak ve seçmeli ana yemek + 4 kişiye 1 litre rakı (normalde geleneksel olarak 70’lik verilir) ile birlikte kişibaşı 230 TL olarak belirlemiş durumda. Müzik ve eğlencenin oldukça ön planda olduğu Civarda bu sıralar birçok mekanın açıldığı Kuruçeşme’nin hareketlenmesine katkıda bulunacak gibi gözüküyor.

Civarda Adres: Kuruçeşme, Muallim Naci Cd. No:107, 34345 Beşiktaş
Telefon: (0542) 624 9933

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.