2019 YILBAŞI PROGRAMI

Four Seasons Bosphorus Yılbaşı Programı

brenda
Yazan: Bora Sarısu

Four Seasons Hotel Bosphorus, 2019 yılına, Brenda’nın sahne aldığı bir gala yemeği ile giriyor.

Dünyadan ve Türkiye’den Modern Müzik, Pop ve Jazz müziğe sesi ile hayat veren Brenda ve orkestrasının muhteşem müzik ziyafeti sonrasında yeni yıla “Single Ladies Grubu” eşliğinde dans ederek gireceksiniz. Bu geceyi tadına doyulmaz güzellikte bir eğlence ve parti şölenine dönüştürüyoruz. 2019’un ilerleyen saatlerinde ise DJ performansımız ile yılın ilk saatlerini dans ederek geçirmenizi vaat ediyoruz6-12 yaş aralığındaki küçük VIP’lerimiz ise geceyi oyun öğretmenleri ile birlikte, özel hazırlanmış oyun odasında gerçekleşecek yeni yıl etkinlikleri ile kutlayabilecekler.

Aşağıda sunulan beş aşamalı gurme tatlardan oluşan gala yemeği menümüze gece boyunca limitsiz yabancı içecek servisi dahildir.

Brenda’nın sahne alacağı Four Seasons Bosphorus 2019 yılbaşı yemeği,

kişi başı 1.750 TL olarak fiyatlanmış.

 Rezervasyon için:

(0212) 381 4240

 

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.