Özel Etkinlikler

Chalet Restoran Sevgililer Günü Programı

chalet

İsviçre Alplerinin atmosferini İstanbul’a taşıyan Chalet, 120 yıllık tarihi dağ evi konsepti ile Sevgililer Günü için benzersiz bir atmosfer sunuyor.

Swissôtel the Bosphorus içerisinde yer alan restoran, ödüllü şeflerin Sevgililer Günü için hazırladığı lezzetleri, geleneksel ve modern tabaklar ile sunuyor. Chalet Restoran’da İsviçre mutfağının en seçkin lezzetleri, özel peynirler, sıcak şarap, zengin alkollü içecek seçenekleri eşliğinde sunulurken, geceye Duo Band ile canlı müzik ve canlı keman dinletisi eşlik ediyor.

chalet

Chalet Restoran’da 14 Şubat günü, damaklarda iz bırakan lezzetleri, ağaçlar arasında bir dağ evinin romantizminde, şömine sıcaklığında tadabilirsiniz.

Bilgi İçin Tıklayın

Rezervasyon İçin

(0212) 326 11 00

12 Şubat Cumartesi günü Chalet’de gerçekleştirilecek İsviçre Lezzetleri Atölyesine bilet almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.