2018 YILBAŞI PROGRAMI Atış Serbest Müdavim Özel

Yılbaşı Gecesi Dikkat Edilmesi Gereken Mekan Tipi

Yılbaşı gecesi
Written by Bora Sarısu

Merhabalar, Yılbaşı gecesi yaklaşıyor. Dışarı çıkmak için en ideal gece diyemeyeceğim bir zaman olmakla beraber illa dışarıda geçirmek istiyorum diyorsanız, aşağıda bazı öneri ve dikkat edilmesi gereken mekan tipleri bulunmakta.

Önerilen mekan tipi:

1- Seçeceğiniz mekanın tanıdık bir işletme olması, gecenizin kaderi açısından kritik olacaktır.

2- Grup olarak mekan kapatmak, hizmet kalitesi anlamında en verimli yöntemlerden bir tanesidir. (Öneri istiyorsanız benimle temasa geçebilirsiniz)

3- Yılbaşı gecesi için programını ve fiyatlarını değiştirmeyen, rutininde yürüyen mekanlar.

Önerilmeyen mekan tipi:

1- Daha önce gitmediğiniz ve tanımadığınız mekanlar her zaman risk teşkil eder.

2- Limitsiz içki veren teklifler özellikle alkolün pahalı olduğu ülkemizde oldukça riskli bir durum. Toplumca bir an önce kurtulmak zorunda olduğumuz şu sınırsız kelimesinden mümkün olduğunca uzak durmak ta fayda var.

3- “Sınırsız çerez” yazan mekanlar. O ne be abi biz maymun muyuz? gittiğin mekandan çerez alabilecek kadar olaydan uzaksan, zaten gece hiç çıkma.

4- Belirtilen DJ’in 3 den fazla mekanda çıktığı teklifler. 5 yerde çıkan DJ ya yetiremeyecektir ya da 20 dakika çalıp gidecektir.

5- Normal zamanda kahvaltıcı, düğün salonu, çorbacı, kebapçı olan mekanlar.

6- Yoğun trafik yaşanacağını tahmin ettiğiniz bölgelerdeki mekanlar.

 

En iyisi yılbaşında da Müdavimi olduğunuz mekanları tercih edin derim.

Şimdiden İyi Yıllar…

Comments

comments

Bora Sarısu

İçki sektörü, restoranlara hizmet sunan on-line yayıncılar ve bir dönem Los Angeles de ikamet ettiği sırada restoranlarda, çeşitli görevlerde çalışmıştır. Kariyeri boyunca, restoran, bar ve yeme-içme dünyası ile ilgili, çalıştığı şirketlere raporlar hazırlayan Bora, bu bilgileri tüketici ile paylaşması gerektiğini düşünerek, müdavimi kurmuştur.

Leave a Comment