Bodrum Gece Kulübü Uzak Doğu Mutfağı

Wu Yalıkavak

wu bodrum

Pandemi sebebiyle evde oturmanın acısı geçen yaz özellikle Bodrum’da açılan yeni mekanlar ile çıkarılmıştı. Yeni mekanların en çok görüldüğü bölge ise Yalıkavak, Dirmil mahallesi olmuştu. Daha önce yerlisi tarafından işletilen balıkçıları ile bilinen bakir Frenk Azmağı caddesi adeta bir anda İstanbul’un popüler mekanların istilasına uğradı. Bomonti’nin yarı speakeasy mekanı Wu’da, Galliard ile beraber burada açılan ve bakir alanın kimliğini değiştiren mekanların başında geliyor. Wu Yalıkavak, sushi, kokteyl ve iyi müziğin baş rolde olduğu butik bir gece kulübü olarak 2022 yazının da popülerleri arasında olacak.

wu bodrum

Adres Yalıkavak evlerinin, plaj kısmında açılan mekan, gündüzleri site sakinlerine hizmet verirken, akşam 19:00 itibarı ile dışarıdan misafire açılıyor. Akşam saatlerinde sushi ve kokteyl için ziyaret edilebilecek Wu Yalıkavak’ın asıl hareketli saatleri ise gece yarısı itibarı ile başlıyor. İşletmecilerinin bir kısmının aynı zamanda DJ olduğu mekanda, yerli yabancı konuk DJ’ler de oluyor. İsim DJ’lerin olduğu akşamlarda, etkinlik saati mekana girişlerde bilet kesilebiliyor. 2022 yazında Wu Bomonti’nin olduğu Dirmil, (Momo Yalıkavak’da hemen 300 metre ilerisine açılıyor) Bodrum’un en hareketli sosyal alanı olacak.

wu bodrum

Wu Yalıkavak, sade ve şık dekore edilmiş, sanatsal objelerle tamamlanmış bir de iç kısma sahip. Mekanın yüksek tavanlı bu bölümü, ilerleyen saatlerde after party etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Adres: Dirmil Mah, Şendoğan Cd. No:7, 48400 Bodrum/Muğla
Telefon: (0533) 931 44 98

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."