Gece Kulübü Nişantaşı-Beşiktaş Uzak Doğu Mutfağı

Wu Sushi & Cocktails Bomonti

wu

Bomonti’de şüphesiz bir yükseliş var. Bölgede o mekandan, bu mekana giden insanların olduğu sosyal hareketlilik ise, mekan sayısının artması ile sağlanacak kuşkusuz. Ama mekancıların Bomonti’ye karşı açık bir ilgisi olduğu su götürmez ki, geçen sezon açılan Batard ve Isola’nın ardından, 2019 sonbaharında faaliyete geçen Kozmonot ve Turk gibi nitelikli mekanlar adres olarak, kararlı bir şekilde bölgeyi seçiyor. Bu senenin hemen başında ise, The House Residence’nin altında Wu Sushi & Cocktails açıldı. İsminden de anlaşıldığı üzere mekan, menüsünü Sushi ve kokteyl üzerine oluşturmuş. Yazlık mekanı da Yalıkavak’da açan Wu, aynı konsepti Bodrum’a da taşımış oldu.

Wu Yalıkavak için tıkla

wu

An itibarı ile genelikle etkinlik bazlı ilerleyen mekan, grup rezervasyonlarının olduğu günler ve haftasonları, zaman zaman hareketli olabiliyor. Wu Bomonti, roll ve sashimileri 120-180 TL sunarken, mekana özel, imza kokteylleri 180-240 TL arası servis edecek.

Wu Sushi & Coctails Adres: Cumhuriyet, Düzoğlu Sk. No:2/B, Şişli/İstanbul
Telefon: (0544) 632 9084

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.