Beyoğlu-Karaköy Butik Gece Kulübü Canlı Müzik Karma Dünya

Vor Klein Karaköy

var klein
Yazan: Bora Sarısu


Şehrin sevilen gece kulübü Klein, yazlık mekanı Klein Garten’dan sonra, yemekli ikinci mekanını Colonie Karaköy’ün eski yerine açtı. Colonie açıldığı dönem, Karaköy’ün restoran-gece kulübü olarak en popüler mekanı olmuş ve bir süre sonra kapanıp, (galaport inşaatı başlayınca) gastro pub olarak yenilenmişti. Vor Klien ismi ile hizmet verecek mekan da bu noktada Colonie’nin kaldığı yerden, gastro pub menüsü ile devam edecek. Tanıdığımız etnik vurgulu, renkli ve sıcak dekoru ile Vor Klein, restoran kimliği ile geceye erken başlamayı hedefliyor. Mekanın ön plana çıkan tarafı ise, haftanın bir çok gününe konulan ve saat 22:00’de başlayan canlı müzik programı olacak.

klein

Erken bir saat olarak ifade edilecek bir zamanda başlayan canlı müzik gecelerinde Gonca Vuslateri & Emir Ersoy, Hande Subaşı, Esma Er gibi müzisyenler sahne alıyor. Mekanın evin salonu şeklindeki dekorasyonu ile rahat ve keyifli bir ortamda olan performanslar en haftanın 3 günü olacak. Böylece dekorasyonun dikkat çeken unsuru olan piyona da asli görevini gerçekleştirmiş olacak. Diğer günler ise Klein’in tecrübeli olduğu alan olan, DJ performansları belirtilen takvimle sunulacak. Canlı performans olan gecelerde mekana yemek veya yemek sonrası için rezervasyon yapmak mümkün olacak.

lüsyen

Yeni mekanın inceleme yazısı için tıklayın

Vor Klein Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kemankeş Cd No:87/A Beyoğlu/İstanbul
Vor Klein Rezervasyon: 0537 946 9395
vor klein

Vuslat Goncaeri & Emir Ersoy sahnesinden

 

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.