Canlı Müzik Etiler-Boğaz Yemekli Kulüp

uluOrta İstanbul

uluorta

Etiler, gece hayatının merkez noktası olma konumunu uzun yıllar sürdürmüştü. Şimdilerde bölgede daha çok steakhouse restoranlar ön planda olsada, dönem dönem çarpıcı mekanlarını açıldığını gözlüyoruz. Bu mekanlar arasında 2021 Eylül ayında açılan uluOrta İstanbul, son dönemin en çok dikkat çekenleri arasında. Ulus’ta yer alan şık mekan, yıl boyunca yemekli gece kulübü konsepti ile sahnesinde önemli isimleri ağırlıyor olacak.

uluorta

Salı’dan Cumartesi’ye haftanın 5 günü müzik programı olan mekan, fix bir yemek menüsüyle misafirlerini ağırlıyor. Yüksek tavanlı bir binada yer alan uluOrta, yeşililikler ve şık objeler ile dekore edilmiş ferah bir ortam sunuyor. Masaların hem yemek, hemde eğlenceye uygun olarak konumlandırdığı salon, rahat oturma alanlarından oluşuyor. Bazı sanatçıların haftanın belli günlerinde fix olarak sahne aldığı mekan, Rubato, Gökhan Tepe, Sevcan Orhan, Ayta Sözeri, Ersay Üner, İntizar gibi isimleri sahnesinde ağırlıyor. Mekanın güncel canlı müzik programını buruya tıklayarak instagram sayfasından takip edebilirsiniz

uluorta

uluOrta, misafirlerini 9 çeşit başlangıç meze, 2 adet ara sıcak, salata, ana yemek ve meyve ve tatlı ikramı olan fix bir menü ile ağırlıyor. Menüde 4 kişiye 1 şişe rakı veya 2 şişe şarap servis edilmekte. Türk mutfağının bilinen mezelerini modern dokunuşlar ile sunan restoranın ana yemekleri arasında, somon ızgara ve cafe de paris soslu bonfile gibi nitelikli tabaklar mevcut. Fix menüde yer alan içkilerin seçeneklerin ise bilinen markaların üst segment ürünlerinden oluştuğunu belirtmek lazım. Mekanda uygulanan yemekli kişi başı fiyat ise, çıkan sanatçıya ve seçilen konuma göre (sahneye uzaklığa) 750 TL’den başlıyor.

Uluorta Adres: Nisbetiye, Okul Sk. 9 C, 34340, Ulus, Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0530) 252 75 05

Yazar Hakkında

Bora Sarısu

Uluslararası içki firmaları için uzun yıllar mekan ajanlığı yapan Bora, potansiyeli olan mekanları erken evrede yakalamakta uzmandır. 20 senelik profesyonel mekan avcılığı tecrübesinden sonra 2016'dan beri Müdavim'de, nitelikli ve popüler mekanları kendi üslubu ile yazmaktadır. Bora'ya göre "en iyi mekan müdavimi olduğunuz mekandır."

Yorum Yap

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.